Bohaterowie w każdych warunkach. Samochody dostawcze Volkswagena nigdy nie były tak atrakcyjne cenowo

Końcówka roku to idealny moment na zakup samochodu - także do firmy. Problem pojawia się jednak w momencie, w którym przychodzi wybrać konkretne modele. Które propozycje są najlepsze? Bez wątpienia na szczególną uwagę zasługują pojazdy Volkswagena.
Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen

Do pracy i dla rodziny

Czasami samochód, który jest naszym miejscem pracy musi być także przyjacielem rodziny. Nie ma więc tutaj mowy o jakichkolwiek kompromisach i ograniczonym komforcie podróżowania. W takiej sytuacji wybór może być tylko jeden - to Volkswagen Multivan. Nazwa tego modelu od lat kojarzy się z tym co najlepsze, czyli ze świetnie zaaranżowaną przestrzenią i przyjemnością pokonywania kolejnych kilometrów.

Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen

Bogate wyposażenie

Najnowszy model rozpieszcza świetnym wyposażeniem oraz mnogością elektronicznych asystentów wspierających kierowcę podczas jazdy. Znajdziemy na przykład cyfrowe zegary i nowoczesne multimedia wzbogacone o wbudowaną kartę eSIM, dzięki której mamy przez cały czas dostęp do internetu. Umożliwia to korzystanie z wielu przydatnych funkcji, a w przypadku korków możemy liczyć na sprytnie zaplanowany objazd, który przygotuje nam nawigacja. Nie zapomniano też o światłach LED, znacznie lepiej sprawdzających się po zmroku.

Kabina Volkswagena Multivana zapewnia dużą swobodę w aranżacji przestrzeni. Dzięki temu w zaledwie kilka sekund wersję siedmioosobową zamienimy w czteroosobowy wariant z wielką przestrzenią ładunkową. Równie szybko można stworzyć dwuosobowy uniwersalny samochód do przewozu nawet długich i dużych przedmiotów.

Volkswagen Volkswagen Volkswagen

Są też auta do zadań specjalnych

Chodzi oczywiście o klasyków gatunku z oferty Volkswagena, czyli modele: Transporter i Crafter. Pierwszy z nich niedawno przeszedł duży lifting, który wprowadził szereg nowości. Poza unowocześnionym kokpitem znajdziemy w nim wyposażenie dostępne wcześnie tylko w Multivanie. Czasy, w których korzystanie z auta dostawczego oznaczało rezygnację z przydatnego wyposażenia zwiększającego komfort podróżowania, już dawno są za nami. I bardzo nas to cieszy. Od świetnych świateł LED, aż po zaawansowane multimedia z Apple CarPlay i Android Auto - wszystko to może znaleźć się na pokładzie tego auta.

Jednocześnie Volkswagen Transporter T6.1 niezmiennie cieszy przemyślaną i dobrze zaprojektowaną przestrzenią ładunkową. To auto przygotowane do ciężkiej pracy. Wersja o największej ładowności pozwala na przewóz nawet bardzo ciężkich towarów i przedmiotów, a niezawodność, którą cieszą się auta Volkswagena to dodatkowy atut zachęcający do wyboru tej marki.

Volkswagen Crafter Volkswagen Crafter Volkswagen

Niezawodny Crafter

Kiedy Transporter okazuje się nie dość pojemny, do akcji wkracza Crafter. Ten największy samochód dostawczy Volkswagena od lat jest ulubieńcem wielu firm, głównie dzięki świetnej kabinie i dynamicznym silnikom. Zapewniają odpowiednie osiągi zachowując przy tym niskie zużycie paliwa. W ich przypadku możemy liczyć nie tylko na bardzo dużą ładowność, ale i sprawność w każdych warunkach. Craftery bez zająknięcia pokonują setki tysięcy kilometrów nie fundując w tym czasie żadnych nieprzewidzianych awarii. Każdy postój samochodu to straty dla firmy, dlatego bezawaryjność gra tutaj pierwsze skrzypce.

Volkswagen Volkswagen Volkswagen

Cena jest bardzo ważna

Rozsądny przedsiębiorca liczy każdą wydaną złotówkę. Przepłacanie za samochody nie wchodzi w grę - dlatego kluczowym elementem jest wybór dobrej oferty. Volkswagen ją może przedstawić - wyróżnia się z tłumu, gdyż w tej chwili Multivana, Transportera i Craftera da się kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najdroższe i najlepiej wyposażone warianty Multivana oferowane są z rabatami sięgającymi nawet 48 000 zł. Wybierając Transportera lub Craftera możemy zaoszczędzić nawet do 37 000 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.