Wszechstronny Volkswagen Multivan kusi atrakcyjną ofertą. Sprawdziliśmy, co oferuje

Niektóre samochody sprawdzają się w wielu sytuacjach i często są zwyczajnie niezastąpione. Takim autem bez wątpienia jest Volkswagen Multivan. Co oferuje ten sprawdzony model?
Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen

Multitool

Małe narzędzie, które kryje wiele przydatnych elementów w małej obudowie to rzecz, którą posiada niemal każdy. Nie bez przyczyny Volkswagen nosi nazwę Mutlivan - podobnie jak i multitool oferuje niezwykłą funkcjonalność. Pod atrakcyjnie stylizowanym nadwoziem skrywa przestronne wnętrze i nowoczesne wyposażenie.

Nie zabrakło w nim nawet cyfrowych zegarów i multimediów z najwyższej półki zapewniających między innymi stałe połączenie z internetem.

Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen

Auto na każde warunki

Volkswagen Multivan domyślnie jest praktycznym autem dla kierowcy i pasażerów, ale w zaledwie kilka chwil można go przekształcić w praktyczne auto z wielką przestrzenią ładunkową. Płaska i ustawna powierzchnia umożliwia przewóz nawet bardzo dużych przedmiotów. Z kolei stawiając na osobowe wcielenie można liczyć na wysoki komfort podróżowania. Zapewniają go świetne fotele, odpowiednio wyprofilowane i doskonale sprawdzające się podczas długich wypraw. Tym samym jeden samochód może być świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców z dużymi rodzinami.

Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen

To także świetny samochód do pracy

Multivan to idealny kompan w codziennych obowiązkach. Dzięki doskonałej ergonomii obsługa nie nastręcza problemów, a mnogość schowków i skrytek pozwala na łatwe ulokowanie wszystkich podręcznych przedmiotów. Dostępny w tym modelu stolik w drugim rzędzie pozwala na stworzenie mobilnego biura zapewniającego wysoki komfort pracy, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Nie zapomniano także o odpowiednim wyciszeniu kabiny i dobrym nagłośnieniu, dzięki czemu łatwo jest się zrelaksować w trakcie jazdy.

Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen

Nie do zatrzymania

Dzięki zastosowaniu solidnych i sprawdzonych jednostek napędowych o mocy do 199 KM, Volkswagen Multivan cieszy wysoką niezawodnością. Prototypy przechodzą mordercze testy, które pozwalają na weryfikację wytrzymałości całej konstrukcji. Dzięki temu można liczyć na to, że samochód nigdy nas nie zawiedzie. Warto dodać, że możemy wybrać 7-biegową przekładnię dwusprzęgłową i skuteczny napęd na cztery koła 4MOTION.

Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen

Auto w doskonałej cenie

Odświeżony wariant Multivana zyskał wiele elementów wyposażenia z najnowszych modeli koncernu. Nie oznacza to jednak radykalnego wzrostu ceny. Końcówka roku jest doskonałym momentem na zakup nowego samochodu. Teraz ten model Volkswagena dostępny jest z rabatem wynoszącym nawet do 48 000 zł, co jest absolutnie bezkonkurencyjną ofertą. W rozsądnej cenie zyskujemy uniwersalne i sprawdzone auto, które nie zawiedzie w żadnych okolicznościach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.