Skoda Octavia . Nowoczesna i atrakcyjna jak nigdy dotąd.

To prawdziwa rewolucja. Nowa SKODA OCTAVIA kusi atrakcyjną i elegancką linią oraz skrywa pod nadwoziem szereg nowoczesnych technologii. Sprawdzamy co oferuje ten model.
Skoda OCTAVIA Skoda OCTAVIA Skoda

Nowy kierunek

SKODA postanowiła odświeżyć wizerunek swojego kluczowego modelu, stawiając na zdecydowanie bardziej charakterny wygląd. Dynamicznie narysowany przód OCTAVII w połączeniu z nietypowymi przetłoczeniami (zwróćcie uwagę na linię na linię maski z boku) oraz ciekawie zaprojektowanym tyłem sprawiają, że model ten zwraca na siebie uwagę.

Kontynuacją nowych pomysłów zaprezentowanych w nadwoziu jest wnętrze, które także zyskało całkowicie nowy charakter. Oczywiście na pierwszym miejscu jak zawsze stoi ergonomia i praktyczność, jednak tym razem ubrano to wszystko w świeżą i ciekawą formę. 

Nowa SKODA dostała nietypową dwuramienną kierownicę. Zrezygnowano też z klasycznego panelu klimatyzacji, zastępując go cyfrowym sterowaniem z poziomu ekranu systemu multimedialnego. Ten jest już standardem w tym samochodzie - niezależnie od wersji wyposażeniowej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.