Wirtualne salony samochodowe stają się rzeczywistością. Zobacz co możesz zrobić bez wychodzenia z domu

Nie trzeba już wychodzić z domu, by przejrzeć aktualną ofertę modelową danego producenta. Można skorzystać z wideorozmowy, poznać szczegóły finansowania, czy specyfikację wyposażeniową sprzed ekranu komputera. Podpowiadamy, jak to zrobić.
Skoda Superb Scout Skoda Superb Scout Skoda

Wirtualny salon Skody

Skoda w ostatnich latach znacznie rozwinęła ofertę. Obecnie jej portfolio obejmuje pełną gamę aut z klasycznych segmentów, a także crossoverów i SUV-ów. By je bliżej poznać, wystarczy wejść na stronę producenta i porozmawiać z przedstawicielem marki. Jak to wygląda w praktyce?

Sprawa jest bardzo prosta. W prawym dolnym rogu ekranu wyświetla się grafika z dostępnymi doradcami. Klikamy w nią i błyskawicznie łączymy się z ekspertem znajdującym się w salonie. Przekaz transmitowany przez kamerę pozwala poznać szczegóły. Przedstawiciel koncernu podejdzie do wskazanych przez nas modeli i w wyczerpujący sposób przedstawi ich najważniejsze cechy. Dzięki temu, że obraz transmitowany jest w czasie rzeczywistym, a nagrywanie wykonywane poprzez urządzenie mobilne, z bliska zobaczymy jak działają systemy multimedialne, zewnętrze oraz wewnętrzne oświetlenie, czy jakiekolwiek inne udogodnienia.

Dodatkowo, sprzedawca wyśle maila ze zdjęciami, cennikami lub pomoże skonfigurować optymalną specyfikację dopasowaną do oczekiwań. Nie ma ograniczeń dotyczących czasu trwania połączenia. Ponadto, doradca pomoże też umówić się na dogodny termin jazdy testowej wybranym modelem w najbliższym salonie koncernu.

Skoda Kodiaq Skoda Kodiaq Skoda

W domu, podróży lub na urlopie

Dobra wiadomość jest taka, że by móc odwiedzić wirtualny salon nie trzeba mieć do dyspozycji komputera. Wizytę możemy odbyć korzystając z urządzeń mobilnych typu smartfon lub tablet. Sytuacja jest analogiczna jak w przypadku komputera. Łączymy się z konsultantem przez stronę internetową lub zostawiamy numer i prosimy o kontakt w wybranym terminie. Co ważne, doradca nie widzi nas, a usługa jest bezpłatna.

Skoda Superb Skoda Superb Skoda

Interaktywna Akademia Skody

Kolejne udogodnienie stanowi możliwość obejrzenia przygotowanych wcześniej i transmitowanych na żywo prezentacji dotyczących praktycznych rozwiązań, technologii, elektronicznych gadżetów, czy systemów bezpieczeństwa obecnych w różnych modelach Skody. Na platformie producenta znajdziemy szczegółowy grafik. Prezentacje zaczynają się o każdej pełnej godzinie, począwszy od 11, a skończywszy na 19. Co ciekawe, format jest interaktywny, więc otrzymujemy możliwość zadawania pytań w okienku czatu. Jak wcześniej, doradca nas nie widzi i pozostajemy anonimowi.

Więcej o: