Trwa wyprzedaż samochodów w SKODZIE. Teraz zamówisz auto bez wychodzenia z domu

Nowa SKODA w świetnej cenie, do tego do kupienia bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe. Zaledwie cztery proste kroki mogą Was dzielić od zamówienia nowego samochodu.
Skoda Kodiaq Skoda Kodiaq Skoda

Wybierz auto, zastanów się

Największym problemem przy zakupie nowego auta jest podjęcie właściwej decyzji. "Który model będzie faktycznie dobrym wyborem?" "Na jakie wyposażenie warto się zdecydować?" "Jaki silnik będzie najbardziej optymalny do mojego stylu jazdy?" Zwykle w takiej sytuacji jedyną możliwością jest spacer po salonach i szczegółowy przegląd najróżniejszych propozycji. Teraz jest to znacznie prostsze.

SKODA na specjalnej stronie przygotowała kompletną ofertę samochodów dostępnych w wyprzedaży. Jest to ponad 1800 pojazdów dostępnych od ręki, do tego atrakcyjnie wycenianych. Bez wychodzenia z domu możemy zobaczyć co dany dealer ma do zaoferowania. Mając dylemat przy wyborze pojazdu możemy posłużyć się porównywarką, która zestawia wybrane propozycje i zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji. Strona umożliwia też wytypowanie pewnych cech, które nas interesują - takich jak napęd 4x4 czy automatyczna skrzynia biegów.

Oferta wyprzedażowa SKODY obejmuje wszystkie modele. Znajdziemy tutaj więc sprawdzoną FABIĘ, nową przestronną SCALĘ, wygodną OCTAVIĘ, reprezentacyjnego SUPERBA i dwa rodzinne SUV-y - KAROQA i KODIAQA. Każde auto dostępne jest w wielu konfiguracjach, tak więc znalezienie upragnionego egzemplarza nie będzie wyzwaniem. Samochody są oczywiście oferowane w świetnych cenach.

SKODA SUPERB przykładowo dostępna jest już nawet od 1126 zł miesięcznie, OCTAVIA od niecałych 900 zł, a SCALA od niecałych 800 zł miesięcznie.

Skoda Scala Skoda Scala fot. Skoda

Auto wybrane - co dalej?

SKODA dla oferty wyprzedażowej przygotowała specjalne instrumenty finansowe, które ułatwiają zakup samochodu bez wychodzenia z domu. Dostępny jest tutaj leasing konsumencki i dla firm. Każdy będzie więc usatysfakcjonowany, bowiem niezależnie od wyboru raty są bardzo niskie.

Kolejne formalności związane z zakupem również nie wymagają podniesienia się z domowej kanapy. Kalkulator zdolności finansowej daje Wam wgląd w Wasze możliwości dotyczące zakupu pojazdu. Wystarczy podać podstawowe dane, aby system w kilka chwil ocenił zdolność leasingową i określił dostępny budżet.

Później pozostaje jedynie złożenie wniosku i wpłacenie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 3000 zł. Jeśli wycofacie się z zakupu lub Wasz wniosek zostanie odrzucony, to kwota ta jest zwracana na konto.

Skoda Karoq Skoda Karoq Skoda

Kolejnym etapem jest podpisanie umowy

To już ostatni krok, który dzieli Was od nowego auta. Po akceptacji wniosku pozostaje przelanie opłaty wstępnej i dopełnienie ostatnich formalności - oczywiście online. Później musicie jedynie udać się do dealera po nowy samochód, który będzie czekał przygotowany na wszelkie podróże, małe i duże.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.