Wyprzedaż rocznika - te modele Toyoty można teraz kupić z wyjątkowymi rabatami

Propozycja Toyoty jest wyjątkowo korzystna. Bestsellerowe modele zajmujące czołowe pozycje w swoich segmentach, można teraz kupić na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Toyota Aygo Toyota Aygo Toyota

Toyota Aygo

Toyota Aygo ma 346,5 centymetra długości, więc wszędzie się zmieści i łatwo nią manewrować w zatłoczonych arteriach wielkomiejskich. Auto można wyposażyć w 15-calowe aluminiowe obręcze i zdecydować się na jeden z 7 wyrazistych lakierów. Nieszablonową stylizację uzupełniają czarne elementy, a także przyciemnione szyby boczne. Toyota dostępna jest jako 3- lub 5-drzwiowy hatchback.

Toyota Aygo
Toyota

Miejska Toyota korzysta ze sprawdzonego źródła napędowego. Litrowy silnik generuje 72 KM i może współpracować z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. W cyklu miejskim może zużywać zaledwie 4,8 litra benzyny na 100 kilometrów. Spełnia najnowsze, rygorystyczne normy emisji spalin i cechuje się niskim poziomem emisji CO2.

Aygo jest jednym z najciekawszych i jednocześnie najpopularniejszych samochodów w swoim segmencie. Oferuje szerokie możliwości personalizacji a także wiele ciekawych udogodnień - inteligentny kluczyk, kamerę cofania czy zaawansowane multimedia z 7-calowym ekranem. Ponadto auta z rocznika 2019 bardzo korzystnie wyceniono. Toyota Aygo dostępna jest już od 36 300 złotych. 

Toyota Yaris 2017 Toyota Yaris 2017 fot. Toyota

Toyota Yaris

Najnowszy Yaris ma 394,5 cm długości i może pochwalić się maksymalną pojemnością bagażnika na poziomie 1119 litrów. To sporo - dzięki temu z powodzeniem przewieziemy nawet większe przedmioty.

Kolejną zaletę stanowi szeroka paleta jednostek napędowych. Benzynowe, wolnossące, są niemal bezobsługowe, co przekłada się na niskie koszty codziennej eksploatacji. Podstawowy silnik ma 72, zaś mocniejszy 111 koni mechanicznych. Najciekawiej prezentuje się natomiast wariant hybrydowy. Elektryczno-spalinowy tandem dysponuje mocą 100 KM. Z uwagi na motor elektryczny, cechuje się świetną elastycznością już od startu. Przekonuje też znikomym zapotrzebowaniem na paliwo. W średnim rozrachunku może zużywać skromne 4,7 litra.

Toyota Yaris 2017
fot. Toyota

Toyota oferuje też bogate wyposażenie. Wiele pakietów rozsądnie wyceniono, a na długiej liście dodatków znajdziemy opcje, które jeszcze do niedawna obecne były jedynie w samochodach segmentu C i D. To między innymi:

- Układ rozpoznawania znaków drogowych

- Układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu

- System multimedialny TAS500 z Android Auto i Apple CarPlay obsługujący nawigację satelitarną

- 17-calowe felgi ze stopów lekkich

- Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna

- System inteligentnego kluczyka

Yaris z rocznika 2019 jest nowoczesnym, funkcjonalnym i oszczędnym samochodem. Oferuje sporo przestrzeni w kabinie i wiele dodatków podnoszących komfort i bezpieczeństwo codziennej eksploatacji. Ponadto, dzięki aktualnej ofercie Toyoty możemy kupić bestsellerowy model z rabatem sięgającym 5 tysięcy złotych.

Nowa Toyota RAV4 Nowa Toyota RAV4 Fot. Toyota

Toyota RAV4

W ostatnich miesiącach pojawiło się piąte wcielenie kultowego modelu. Jest największe i najnowocześniejsze w historii. Toyota RAV4 ma 460 centymetrów długości, 186 szerokości i 169 wysokości. Atrakcyjnie zaprojektowaną karoserię można opcjonalnie wyposażyć w 17- lub 18-calowe obręcze ze stopów lekkich, w pełni LED-owe, aktywne światła i elektrycznie unoszoną pokrywę bagażnika.

Japońscy konstruktorzy dużo uwagi poświęcili przedziałowi pasażerskiemu. Dzięki temu, mamy do dyspozycji mnóstwo miejsca w obu rzędach siedzeń. Fotele dobrze wyprofilowano i wyposażono w opcjonalną, elektryczną regulację w kilku płaszczyznach. Kanapa oferuje zmianę kąta nachylenia oparcia i zapewnia wysoki poziom wygody. Bagażnik w standardowej konfiguracji mieści aż 580 litrów. Podłogę można obniżyć o 4 centymetry lub obrócić. Druga strona jest wykonana z tworzywa, co ułatwia czyszczenie. Dodatkowo, mamy też schowek na roletę. W razie potrzeby, z łatwością złożymy asymetryczne oparcie i zyskamy dostęp do imponujących 1690 litrów.

Toyota RAV4
fot. Toyota

Toyota pozostawia swoim klientom spory wybór w kwestii rodzaju napędu. Podstawowy silnik benzynowy o pojemności dwóch litrów generuje 173 KM i 208 Nm dostępnych w przedziale 4300-5200 obr./min. Przyspiesza do setki w 9,8 sekundy i może zużywać zaledwie 7 litrów benzyny w cyklu mieszanym. Można go połączyć z manualną, 6-stopniową skrzynią lub bezstopniowym, wydajnym automatem.

Bestsellerem jest jednak odmiana hybrydowa. W tym przypadku mamy zestaw złożony z elektrycznej i spalinowej jednostki. W wersji 4x4, dodatkowy motor napędza koła tylnej osi. Przyjazne środowisku źródło mocy bazuje na 2.5-litrowym silniku benzynowym. Moc systemowa układu wynosi 222 KM. Sprint do 100 km/h zajmuje zaledwie 8,1 sekundy.

RAV4 jest bardzo wygodnym samochodem, który dobrze sprawdzi się nie tylko w długich trasach. Poradzi sobie też w terenie dzięki wydajnemu napędowi na cztery koła. Jest świetnie wyciszony, a w miejskich manewrach wesprze kierowcę zestawem kamer 360 stopni. W tym przypadku również możemy liczyć na spore korzyści finansowe. Maksymalny upust sięga 14 800 złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.