Mitsubishi wyprzedaje topowe SUV-y. Niektóre modele są tańsze nawet o 20 tys. zł

Koniec roku to zawsze okres, w którym producenci zaskakują klientów promocjami. Wyprzedaże rocznika to doskonała okazja, by kupić nowy samochód. Jeszcze przed końcem roku Mitsubishi przygotowało ciekawą ofertę, w której nowego SUV-a można kupić taniej o VAT.
Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross materiały prasowe

Eclipse Cross - nowość na wyprzedaży

Mitsubishi Eclipse Cross powstał na wzmocnionej i skróconej platformie Outlandera. W zawieszeniu zastosowano kolumny McPhersona i tylną oś wielowahaczową. Nadwozie mierzy 441 centymetrów długości, 181 szerokości i 169 wysokości. Rozstaw osi to 267 cm. Eclipse jest pierwszym modelem Mitsubishi w Europie, który wyposażono w pełni LED-owe światła. Auto ma też charakterystyczny, ścięty tył, co ma nawiązywać do sportowych samochodów coupe.

Pod maską Mitsubishi pracuje mocna jednostka napędowa 1.5T o mocy 163 koni mechanicznych. Sprzężona z manualną lub automatyczną przekładnią zapewnia bardzo dobre osiągi i dość niskie zużycie paliwa. Auto bez kompleksów rywalizuje o dominację w bardzo mocnym segmencie.

Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross fot. Mitsubishi

Bogate wyposażenie standardowe

Poza atrakcyjną stylizacją, Eclipse Cross oferuje również dopracowane wnętrze. Gwarantuje pasażerom sporo przestrzeni w dwóch rzędach, a także wiele udogodnień podnoszących komfort i bezpieczeństwo codziennej eksploatacji. Już w standardzie znajdziemy:

- automatyczną klimatyzację
- tempomat
- centralny zamek sterowany pilotem
- elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne
- kolumnę kierownicy regulowaną w dwóch płaszczyznach
- przesuwaną kanapę z oparciem regulowanym w zakresie kilkunastu stopni

W aktualnej ofercie cena Mitsubishi Eclipse Cross została obniżona o 14 tys. zł. To doskonały moment, jeśli rozważamy zakup nowego czteronapędowego SUV-a, ponieważ dodatkowo możemy liczyć na upust w wysokości 1000 zł, jeśli wykupimy ubezpieczenie PZU 3,8%.

Mitsubishi Outlander Mitsubishi Outlander materiały prasowe / Zikmund Vojtech

Mitsubishi Outlander nadal na topie

Choć obecna generacja Mitsubishi Outlander jest już na rynku od prawie siedmiu lat, bestseller rok temu przeszedł już trzeci facelifting. Dlatego nadal wielu kierowców decyduje się na największego japońskiego SUV-a. Napęd na cztery koła i bezstopniowa skrzynia biegów sprawiają, że wielu kierowców ceni go za wygodę i intuicyjność.

Suma korzyści na nowego Outlandera wynosi nawet 20 tysięcy złotych. Decydując się na zakup tego modelu na wyprzedaży, otrzymamy także komplet opon zimowych o wartości 3 200 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.