Opel Astra, czyli sprawdzony samochód w doskonałej cenie. Rusza tegoroczna wyprzedaż

Opel Astra to jeden z najlepszych samochodów kompaktowych na rynku. Warto się nim zainteresować z kilku powodów. Po pierwsze jest bestsellerem od wielu lat, a kierowcy pokochali go za solidne silniki i praktyczne nadwozie. Teraz Astra jest dostępna w rewelacyjnej cenie, bo Opel rozpoczyna wyprzedaż.
Nowy Opel Astra po liftingu Nowy Opel Astra po liftingu fot. Maciej Gis

Sprawdzone rozwiązania

Opel to marka, która szybko dopasowuje się do potrzeb klientów. Aktualna generacja Astry powstała po podsumowaniu uwag użytkowników poprzedniej generacji. W ten sposób niemiecka marka uniknęła wielu błędów i stworzyła samochód szyty na miarę zainteresowanych takim pojazdem.

Opel Astra został hojnie obdarowany najróżniejszymi nowoczesnymi rozwiązaniami, od szeregu systemów bezpieczeństwa, aż po doskonale działające światła IntelliLux z matrycą pozwalającą na aktywne doświetlanie lub wycinanie poszczególnych fragmentów drogi. Wszystko to sprawia, że kompaktowy Opel to jedna z najlepszych propozycji na rynku.

Nowy Opel Astra po liftingu Nowy Opel Astra po liftingu fot. Maciej Gis

Przestronne wnętrze

Jedną z zalet Astry jest obszerne wnętrze. W wersji hatchback bagażnik ma 370 litrów pojemności, zaś większy Sports Tourer, czyli kombi, mieści 540 litrów bagażu. Ilość miejsca na tylnej kanapie również pozytywnie zaskakuje - to samochód, w którym cztery osoby będą czuły się bardzo komfortowo. Warto dodać, że w Astrze jest też wiele sprytnych elementów. Nie zabrakło tutaj dedykowanego uchwytu na telefon, wielu schowków oraz dobrze ustawionego podłokietnika z przodu.

Nowy Opel Astra po liftingu Nowy Opel Astra po liftingu fot. Maciej Gis

Mocy w sam raz

Pod maską Opla Astry można znaleźć jednostki benzynowe i wysokoprężne. Benzynowe konstrukcje 1.0 i 1.4 oferują od 105 do 150 KM i stanowią doskonały kompromis pomiędzy rewelacyjnymi osiągami, niskim zużyciem paliwa i wyciszeniem. Tym, którzy więcej kilometrów pokonują w trasie, warto polecić diesla 1.6, który ma do 136 KM mocy. Jest on wyjątkowo oszczędny, co pozwala na pokonywanie długich dystansów bez konieczności tankowania.

Nowy Opel Astra po liftingu Nowy Opel Astra po liftingu fot. Maciej Gis

Na każdą kieszeń

W ramach wyprzedaży Opel oferuje ciekawe oferty na Astrę. Zarówno wersję hatchback jak i Sports Tourer można mieć już za 699 zł miesięcznie. Każdy samochód jest dodatkowo objęty 4-letnią gwarancją Opel FlexCare. Co więcej, Opel oferuje niezwykłe rabaty na niektóre modele - jest to nawet do 13 800 zł za wersję wyposażeniową "120 lat" i do 15 500 na inne egzemplarze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.