Ten model króluje w rankingach najlepiej sprzedających się aut w Polsce. Nissan Qashqai teraz ma nową cenę

Świetnie się sprzedaje od wielu lat. Niedawno przeszedł modernizację i wciąż potrafi zaskoczyć komfortem, dynamiką i praktycznością. Z rozszerzoną gwarancją i atrakcyjną ceną stanowi ofertę, obok której trudno przejść obojętnie. Sprawdzamy, jakimi argumentami kusi bestseller Nissana.
Nissan Qashqai Nissan Qashqai Nissan

Nowoczesny design

Qashqai jest jednym z pierwszych kompaktowych crossoverów. Pierwsza generacja zastąpiła dwa klasyczne modele (Almera i Primera) i błyskawicznie wskoczyła na tron w europejskich rankingach sprzedaży. Obecnie mamy do dyspozycji drugie wcielenie po modernizacji. Auto wyróżnia się dynamicznymi przetłoczeniami oraz licznymi srebrnymi akcentami podnoszącymi atrakcyjność opływowej sylwetki.

Nadwozie mierzy 439 centymetrów długości, 181 szerokości i 159 wysokości. Liczne ochronne nakładki w połączeniu z 18-centymetrowym prześwitem pozwalają z powodzeniem forsować nie tylko miejskie krawężniki, lecz również lekkie przeszkody terenowe. W opcji znajdziemy też napęd na obie osie.

Nissan Qashqai Nissan Qashqai Nissan

Inteligentne rozwiązania

Najnowsze wcielenie Nissana gwarantuje sporo przestrzeni dla kompletu pasażerów, a także ustawny bagażnik o pojemności 410 litrów. Po złożeniu asymetrycznej kanapy, jego możliwości przewozowe rosną do 1598 litrów, co stanowi jeden z najlepszych wyników w segmencie. Przejrzysty i intuicyjny kokpit złożono z solidnych i w znacznej mierze miękkich tworzyw. Nowoczesne multimedia udanie wkomponowano w centralną część. Poza logicznym projektem kokpitu, użytkownicy mogą korzystać z nowoczesnych technologii. To między innymi:

- Podgrzewanie przedniej szyby

- Przednie i tylne czujniki parkowania współpracujące z systemem kamer 360 stopni

- Zestaw multimedialny z wydajną nawigacją, szybkim procesorem i efektywnym audio sygnowanym przez firmę Bose

- Zestaw czujników i radarów pozwalających na częściowo autonomiczną jazdę. Nissan utrzyma auto w pasie ruchu, a także zachowa odległość względem poprzedzającego pojazdu

- Aktywny układ ostrzegający o przeszkodzie przed autem i uruchamiający hamulce w trybie awaryjnym, w razie braku reakcji kierowcy. Według szacunków, ten system niemal w 100 procentach eliminuje kolizję przy prędkościach do 30 km/h i w znacznej mierze ogranicza powyżej 50 km/h

Nissan Qashqai Nissan Qashqai Nissan

Mocne silniki i korzystna oferta cenowa

Poza bogatym wyposażeniem, przestronnym wnętrzem i nowoczesnymi technologiami, mamy do wyboru oszczędne i dynamiczne jednostki napędowe. Benzynowy motor o pojemności 1.3 litra generuje 140 lub 160 KM. Diesel ma 115 lub 150 KM. Łączy się z manualną lub automatyczną przekładnią, a także wydajnym napędem na obie osie. W średnim rozrachunku zużywa niewiele ponad 4 litry.

To nie koniec atrakcji. Nissan opublikował właśnie najnowszy cennik promocyjny, w ramach którego przecenił wszystkie wersje wyposażeniowe i silnikowe. Qashqaia można teraz kupić z rabatem nawet 14 700 złotych, otrzymać 5-letnią gwarancję i cieszyć się rozsądnie wycenionymi pakietami wyposażeniowymi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.