SUV w cenie auta kompaktowego? W abonamencie jest to możliwe!

Kto powiedział, że zakup SUV-a musi oznaczać duży wydatek? Wybierając odpowiednie finansowanie można zrobić to wydając małą kwotę, co idealnie pokazuje oferta Carsmile.
Nissan Qashqai Nissan Qashqai Nissan

Najlepszy z SUV-ów

Na rynku jest wiele samochodów z segmentu kompaktowych SUV-ów, jednak tylko jeden z nich od lat niezmiennie dzierży tytuł lidera i bestsellera. Mowa oczywiście o Nissanie Qashqai, który od swojego debiutu niezmiennie utrzymuje mocną pozycję i przyciąga miliony klientów na całym świecie. Jest to w dużej mierze zasługa kombinacji sprawdzonych oraz nowoczesnych rozwiązań z klasyczną, acz ciekawą stylistyką. Najważniejsze jest też to, że zyskujemy przy tym przestronne wnętrze oraz rzecz cenną dla niektórych kierowców, czyli zwiększony prześwit.

Nissan Qashqai 1.3 DiG-T DCT Nissan Qashqai 1.3 DiG-T DCT fot. Piotr Mokwinski

To wszystko nie musi być drogie

Niektórzy uważają, że SUV-y ze względu na swoją konstrukcję muszą być dużo droższe od klasycznych samochodów kompaktowych. Nic bardziej mylnego - spoglądając na ofertę Carsmile dowiemy się, że Nissan Qashqai i Opel Astra mogą kosztować tyle samo. I nie jest to zestawienie dwóch skrajnie inaczej wyposażonych wersji, a porównanie podobnie skompletowanych aut.

Nissan Qashqai oferowany jest w dobrze wyposażonej wersji N-Style. Silnik? Nowa konstrukcja 1.3 DIG-T o mocy 140 KM to kompromis pomiędzy osiągami a niskim zużyciem paliwa. Wszystko to kosztować nas będzie tylko 878 złotych netto miesięcznie. Zakładamy tutaj umowę na 36 miesięcy oraz 8 000 zł wkładu własnego. Dodajmy, że rata miesięczna zawiera w sobie koszt serwisu oraz opon.

Opel Astra Opel Astra fot. Opel

Kompaktowy klasyk? Czemu nie!

Jeśli jednak nie SUV, to na co się zdecydować? Wydając podobne pieniądze otrzymamy Opla Astrę w wersji Enjoy z silnikiem 1.4 Turbo o mocy 150 KM. Taki napęd idealnie sprawdzi się w miejskiej i około miejskiej eksploatacji. Co ciekawe rata jest niemal identyczna, gdyż wynosi 792 zł, przy czym wkład własny jest o sporo niższy (5 000 zł). Podobnie jak w przypadku Nissana Qashqai, taka oferta na Astrę obejmuje okres 36 miesięcy i uwzględnia serwis oraz opony.

Nissan Qashqai Nissan Qashqai Nissan

A jeśli chcielibyśmy inną ofertę?

Wtedy zostaje nam cały kalkulator Carsmile, który pozwala na dopasowanie oferty do potrzeb. W zależności od oczekiwań można zwiększyć lub zmniejszyć wkład własny, skrócić lub wydłużyć umowę oraz ewentualnie rozszerzyć zakres obejmowanych udogodnień. Co wiecej, w ofercie Carsmile mamy do wyboru szereg różnych innych modeli, tak więc każdy znajdzie coś skrojonego pod siebie.

Więcej o: