Serwisowanie auta nie musi być drogie - Volkswagen przygotował atrakcyjną ofertę

Rzetelny serwis to klucz do długiej i bezproblemowej eksploatacji. Co ciekawe, wcale nie musi być drogi. Volkswagen przygotował specjalną ofertę, w ramach której wybrane podzespoły wymienimy lub zakonserwujemy na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Sprawdzamy, czego dotyczy promocja.
Serwis Volkswagena Serwis Volkswagena Volkswagen

Postaw na fachowców i oryginalne częściach

Lista punktów kontrolnych każdego auta jest długa. Po latach intensywnej eksploatacji może się wydłużyć z uwagi na zwykłe zmęczenie materiału. Wówczas stajemy przed wyborem odpowiedniego warsztatu. O ile podczas trwania gwarancji użytkownicy korzystają z Autoryzowanych Stacji Obsługi, o tyle po jej zakończeniu muszą podjąć decyzję. My polecamy pozostać przy ASO z kilku powodów.

To przede wszystkim doświadczeni mechanicy. Każdy z członków zespołu musi przejść ponad 200 godzin specjalistycznych szkoleń, by móc fachowo rozwiązać problem eksploatacyjny skomplikowanej maszynerii. Dodatkowo, ASO dysponują wysokiej klasy narzędziami i urządzeniami diagnostycznymi. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę i naciągnięcie na niepotrzebne koszty. Autoryzowane serwisy stawiają też na oryginalne podzespoły, dostępne w przystępnych cenach. Dlaczego warto stawiać na takie części? Z uwagi na trwałość. Wysokiej jakości komponenty posłużą znacznie dłużej i lepiej zniosą trudy codziennego użytkowania.

Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen

Dbasz, drożej sprzedasz

Korzystanie z ASO to również wyższa wartość rezydualna używanego samochodu. Takie auta znacznie szybciej znajdują nabywców na rynku wtórnym, a także dają pewność, że wszelkie wymiany serwisowe były na czas. Według statystyk portalu OTOMOTO, pojazdy regularnie serwisowane w Autoryzowanych Stacjach Obsługi są droższe nawet o 10 procent.

Serwis Volkswagena Serwis Volkswagena Volkswagen

Podzespoły objęte promocją

Volkswagen nie tylko oferuje szeroką kadrę wykwalifikowanych mechaników, lecz również przystępne ceny na wybrane usługi. Obecnie w serwisowej promocji można znacznie taniej wymienić napęd rozrządu, wyczyścić układ klimatyzacji, wymienić wycieraczki i żarówki, a także zweryfikować stan zawieszenia oraz wymienić olej silnikowy wraz z filtrem.

Warto pamiętać, że regularne wymiany wyeksploatowanych elementów nie tylko wpływają korzystnie na kondycję mechaniczną samochodu, lecz również istotnie przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu podczas codziennej eksploatacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.