Samochód idealny do miasta. Toyota Aygo teraz w atrakcyjnej cenie

Zwinna, bogato wyposażona i dynamiczna. Toyota Aygo jest jednym z najciekawszych samochodów w swoim segmencie. Ponadto, można ją użytkować na wyjątkowo korzystnych warunkach. Prześwietlamy propozycję Toyoty.
Toyota Aygo Toyota Aygo Toyota

Szerokie możliwości personalizacji

Samochód segmentu A wcale nie musi być nudny. Świetny przykład daje Toyota modelem Aygo. Jest barwna, oryginalna i wyraźnie odcina się od konserwatywnej konkurencji. Ma 346,5 centymetra długości, więc wszędzie się zmieści i łatwo nią manewrować w zatłoczonych arteriach wielkomiejskich. Auto można wyposażyć w 15-calowe aluminiowe obręcze i a karoseria występuje w siedmiu wyrazistych kolorach. Nieszablonową stylizację uzupełniają czarne elementy, a także przyciemnione szyby boczne. Auto dostępne jest jako 3- lub 5-drzwiowy hatchback.

Toyota Aygo Toyota Aygo Toyota

Długa lista wyposażenia

Jak przystało na Toyotę, już w specyfikacji X możemy liczyć na ciekawą opcję wyposażeniową. W standardzie możemy liczyć na:

- Światła do jazdy dziennej w technologii LED

- System wspomagający pokonywanie podjazdów (HAC)

- Komputer pokładowy

- System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS)

- Komplet poduszek powietrznych

Różnice w cenie między poszczególnymi wersjami nie są duże, a można naprawdę wiele zyskać. Wystarczy spojrzeć na dodatkowe elementy. To między innymi:

- Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS)

- System multimedialny Toyota x-touch z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali

- System bezkluczykowego dostępu do samochodu (Inteligentny kluczyk)

- Kamera cofania

Toyota Aygo Toyota Aygo Toyota

Solidna jednostka napędowa

Miejska Toyota korzysta ze sprawdzonego źródła napędowego. Litrowy silnik zbiera świetne opinie pośród mechaników i gwarantuje dobre osiągi. Generuje 72 KM i może współpracować z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. W cyklu miejskim zużywa zaledwie 4,8 litra benzyny na 100 kilometrów. Spełnia najnowsze, rygorystyczne normy emisji spalin i cechuje się niskim poziomem emisji CO2.

Toyota Aygo Toyota Aygo Toyota

Wyjątkowa propozycja

Aygo jest jednym z najciekawszych i jednocześnie najpopularniejszych samochodów w swoim segmencie. Oferuje bogate wyposażenie, szerokie możliwości personalizacji i pewne źródło napędu. Ponadto, auta z rocznika 2019 bardzo korzystnie wyceniono.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.