Totalna wyprzedaż rocznika 2018 w Infiniti. 7-osobowy luksusowy SUV dostępny z ogromnym rabatem

Największy w polskiej gamie Infiniti SUV imponuje luksusem, dynamiką i klasyczną filozofią budowania odpornych na warunki trudnej eksploatacji samochodów. To jedyny w swoim rodzaju olbrzym, który dostępny jest w bardzo atrakcyjnej ofercie. Prześwietlamy Infiniti QX60.
Infiniti QX60 Infiniti QX60 Infiniti

Potężne gabaryty

To największy w polskiej gamie japońskiego producenta premium SUV. Auto ma 509 centymetrów długości, 196 szerokości i 174 wysokości. Rozstaw osi wynosi imponujące 2900 milimetrów. Mimo ogromnych rozmiarów, Japończykom udało się zaprojektować zgrabną karoserię osadzoną na 20-calowych obręczach ze stopów lekkich.

INFINITI QX60 INFINITI QX60 INFINITI

Skóra, drewno i mnóstwo przestrzeni

Potężne rozmiary QX60 przekładają się na przestrzeń w kabinie. Do dyspozycji mamy siedem obszernych miejsc i wysokiej jakości, skórzaną tapicerkę. Fotele są obszerne i dobrze wyprofilowane, co przekłada się na wysoki komfort podróżowania. W specyfikacji Elite mamy do dyspozycji standardowe podgrzewanie i wentylowanie. Drugi rząd można przesuwać w zakresie 13,5 centymetra. Bagażnik jest foremny i pojemny. Zmieści 447 litrów. Zyskał też wiele przydatnych uchwytów i siatek zabezpieczających pakunki.

W standardzie, możemy również liczyć na bardzo bogate wyposażenie. Poza wysokiej jakości skórą i panelami wykonanymi z drewna, pokład wzbogaca między innymi:

- Centrum informacji i rozrywki INFINITI z DVD (sterowanym pilotem), dwoma siedmiocalowymi ekranami w zagłówkach przednich foteli i dwoma parami słuchawek bezprzewodowych

- Zaawansowany układ klimatyzacji z oczyszczaczem powietrza Plasmacluster™ i filtrem polifenolowym z wyciągiem z pestek winogron (CAV)

- Panoramiczne okno dachowe z roletą przeciwsłoneczną

- Panoramiczna kamera 360° (AVM) z czujnikami parkowania i funkcją wykrywania ruchomych obiektów (MOD)

- Komputer pokładowy z ośmiocalowym wyświetlaczem

Co ważne, niemal wszystkie elementy podnoszące komfort i bezpieczeństwo otrzymujemy w ramach dostępnej wersji Elite. Na liście odmiany Hi-Tech udogodnień jest jeszcze więcej. To przede wszystkim systemu czuwające nad otoczeniem i zapobieganiem kolizjom.

Infiniti QX60 Infiniti QX60 Infiniti

Moc, napęd na cztery koła i świetna cena

Ponad 5-metrowe Infiniti napędza wolnossący, pancerny motor V6 o pojemności 3.5 litra. Generuje 262 KM i 334 Nm momentu obrotowego, co przekłada się na dobre osiągi. Auto przyspiesza do setki w 8,4 sekundy i zapewnia optymalną trakcję dzięki standardowemu napędowi na cztery koła. Ponadto, w cyklu średnim zużywa akceptowalne 10,7 litra.

Ostateczny argument przemawiający za QX60 stanowi cena. Luksusowy, komfortowy i bezpieczny SUV występuje w dwóch specyfikacjach wyposażeniowych: Elite i Hi-Tech. Obie dostępne są obecnie w bardzo korzystnej ofercie. Przecena egzemplarzy z rocznika 2018 wynosi nawet 140 tysięcy złotych. Takiej oferty nie można zlekceważyć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.