Infiniti QX60, czyli amerykański luksus i przestrzeń za bardzo małe pieniądze

Siedmioosobowy SUV klasy premium z regułu kojarzy się z wysoką ceną. Infiniti QX60 pokazuje jednak, że takie auto jest przystępniejsze niż mogłoby się to wydawać.
Infiniti QX60 Infiniti QX60 Infiniti

Luksus w dobrym stylu

Infiniti QX60 to auto, które wyrosło na potrzebach amerykańskiego klienta, zaś później zostało dopasowane do europejskich realiów. I nie ma w tym nic złego, bowiem japońska marka zrobiła wszystko dokładnie tak, jak powinno to być zrealizowane. Przede wszystkim Infitini QX60 wyróżnia się atrakcyjną, ale jednocześnie stonowaną stylistyką. Pod masywnym nadwoziem skrywa z kolei ogromne wnętrze, które mieści nawet 7 osób. Co więcej, cały kokpit cieszy doskonałym wykończeniem oraz ciekawym doborem plastików, skóry czy drewna. Wyposażenie tego auta jest kompletne - znajdziemy tutaj wszystko, od podstawowych elementów, takich jak tempomat, przez system multimedialny z nawigacją, aż po przeszklony dach. Na pokładzie cieszy także nagłośnienie BOSE, które charakteryzuje się pełnym i soczystym brzmieniem.

Infiniti QX60 Infiniti QX60 Infiniti

Atrakcyjna alternatywa

Infiniti jest autem dla tych, których nudzą klasyczne propozycje niemieckich producentów. Samochód ten niesie ze sobą japoński prestiż, wysoką jakość wykonania oraz przede wszystkim sprawdzoną wolnossącą jednostkę V6, która na tle wielu przekombinowanych silników wyróżnia się wytrzymałością oraz bardzo przyjemną charakterystyką pracy. Towarzyszy temu bardzo wysoki komfort podróżowania - to on tutaj odgrywa najważniejszą rolę.

Infiniti QX60 Infiniti QX60 Infiniti

Cena, która kusi

Największą zaletą Infiniti QX60 jest jego dostępność. Klienci mogą zdecydować się na atrakcyjny leasing, w którym nie mamy wkładu własnego, a rata jest zaskakująco niska jak na klasę auta. Co więcej, auta z wyprzedaży objęte są niezwykłym rabatem wynoszącym aż 100 000 zł, zaś samochody demonstracyjne przeceniono o 140 000 zł. Czyni to z Infiniti QX60 zdecydowanie konkurencyjną propozycję, której w zasadzie żadna marka nie jest w stanie przebić.

Więcej o:
Copyright © Agora SA