Elektryczny i utytułowany. Teraz także ze świetną ofertą - sprawdzamy Jaguara I-Pace

Elektryczny Jaguar I-Pace rozbił bank i podbił serca jurorów dwóch największych konkursów motoryzacyjnych na świecie. Czym się wyróżnia i czy warto go wybrać?
Jaguar I-PACE Jaguar I-PACE Jaguar

Dopracowany w każdym calu

Jaguar I-Pace to pierwszy stricte elektryczny model w ofercie tej marki. Brytyjczycy bardzo dużo uwagi poświęcili właściwemu opracowaniu całej konstrukcji, co jak widać było strzałem w dziesiątkę. Dedykowana platforma, przesunięta ku frontowi kabina oraz ogromna przestrzeń we wnętrzu w połączeniu ze świetną specyfikacją techniczną okazały się być strzałem w dziesiątkę. Kiedy inni producenci kombinują kręcąc się w kółko, Jaguar poszedł swoją drogą i przyciągnął do siebie wielu klientów. 400 koni mechanicznych i blisko 700 Nm momentu obrotowego zapewnia rewelacyjne osiągi przy jednoczesnym zagwarantowaniu dużego, bo liczącego ponad 400 kilometrów zasięgu na jednym ładowaniu. Bagażnik o pojemności 636 litrów również jest dużą zaletą i atutem dla rodzin.

Jaguar I-PACE Jaguar I-PACE Jaguar

Świetnie wykonany

Nie bez kozery Jaguar I-Pace nazywany jest najlepszym modelem tej marki od lat. Każdy detal został starannie dopracowany, począwszy od stylistyki aż po wykończenie wnętrza. Linie auta są konsekwentne i atrakcyjne, zaś kabina cieszy wykorzystaniem doskonałych tworzyw, miękkich plastików i przyjemnej skóry. Wszystko to połączone jest z szeregiem najnowszych rozwiązań z zakresu multimediów i bezpieczeństwa. Nie zabraknie nam więc tutaj aktywnego tempomatu z układem autonomciznego hamowania, kamer 360 stopni czy dobrych ledowych świateł mijania oraz drogowych. Audiofili ucieszy z kolei możliwość zakupu zestawu nagłośnienia firmy Meridian, która specjalizuje się w tworzeniu high-endowych rozwiązań.

Jaguar I-PACE Jaguar I-PACE Jaguar

Bliżej niż myślisz

Dla wielu osób największą barierą przy zakupie auta elektrycznego jest nie tylko cena, ale także ograniczone możliwości ładowania. Przy podłączeniu samochodu do klasycznego domowego gniazdka możemy spodziewać się nawet kilkudziesięciu godzin ładowania. Dlatego też Jaguar zaproponował klientom w Polsce wyjątkowo atrakcyjną ofertę. I-Pace nie tylko dostępny jest z zerową wpłatą własną, ale przede wszystkim za darmo otrzymujemy ładowarkę eHOME, która przyspiesza uzupełnianie stanu baterii tego auta. Miesięczne raty startują z kolei od niecałych 4000 zł, co w tej klasie pojazdów jest rzeczą niemal niespotykaną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.