Futurystyczny crossover teraz z nową ceną. W Toyocie rozpoczęła się wyprzedaż rocznika

Trudno znaleźć pośród crossoverów równie oryginalny samochód. Toyota C-HR zdaje się wyprzedzać swoje czasy. Wygląda niczym wyjęty z filmu "Powrót do przyszłości". Ponadto kusi walorami funkcjonalnymi, napędem na cztery koła oraz oszczędną i jednocześnie dynamiczną wersją hybrydową. Sprawdzamy, czemu klienci pokochali tę Toyotę.
Toyota C-HR Toyota C-HR Toyota

Nie przepłacaj na stacji benzynowej

Toyota C-HR potrafi być naprawdę oszczędna. W bestsellerowej wersji hybrydowej może zużywać tylko 4,7 litra w cyklu mieszanym. Do tego okazuje się dynamiczna. To zasługa tandemu opartego na 1.8-litrowym silniku benzynowym i elektrycznym. Zestaw rozwija 122 KM, co w dość lekkim pojeździe oznacza dobrą elastyczność i bezpieczeństwo w trasie.

Druga z jednostek napędowych to turbodoładowane 1.2 występujące z manualną lub automatyczną przekładnią i opcjonalnym napędem na cztery koła. Niezależnie od wybranego wariantu, otrzymujemy do dyspozycji 116 koni mechanicznych i 185 Nm dostępnych w szerokim przedziale użytecznych obrotów - 1500-4000. Z ręczną, 6-stopniową przekładnią Toyota przyspiesza do setki w 10,9 sekundy i może zużywać w średnim rozrachunku zaledwie 6,4 litra na 100 kilometrów.

Kompaktowy crossover przekonuje też zwrotnością. Promień zawracania wynosi zaledwie 5,2 metra, co przekłada się na łatwość wykonywania precyzyjnych, a także dynamicznych manewrów w mieście. Wjazd w niewielkie miejsce parkingowe też nie będzie problemem.

Toyota C-HR Neon Lime Toyota C-HR Neon Lime fot. Toyota

Bogactwo w standardzie

Toyota C-HR nie tylko świetnie i świeżo wygląda, lecz również oferuje bardzo bogate wyposażenie już w standardowej wersji Active. Na pokładzie podstawowej specyfikacji znajdziemy:

- klimatyzację manualną

- komputer pokładowy

- tempomat adaptacyjny

- podgrzewane lusterka zewnętrzne

- LED-owe światła do jazdy dziennej i projektorowe reflektory

Większość udogodnień, za które trzeba dopłacać u konkurencji, Toyota zapewnia każdemu klientowi. Warto też zwrócić uwagę na rozsądnie wycenione pakiety. Zgrupowano w nich przydatne oraz podnoszące bezpieczeństwo i komfort rozwiązania podczas codziennej eksploatacji. To między innymi:

- system monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM)

- system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu (RCTA)

- inteligentny system automatycznego parkowania (S-IPA)

- światła główne w technologii LED

- system Premium Audio JBL z 8 głośnikami i subwooferem

Toyota C-HR Selection Toyota C-HR Selection fot. Toyota

Obok takiej oferty trudno przejść obojętnie

Szeroka możliwość personalizacji, bogate wyposażenie i atrakcyjnie wycenione pakiety, zostały uzupełnione o dobrą ofertę. Teraz Toyota C-HR znajduje się na wyprzedaży rocznika, a rabat sięga nawet 15 600 złotych. Wszystkie szczegóły znajdziecie w linku poniżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.