Nowe Mini Clubman - największy gokart w najmniejszej cenie

W Polsce właśnie debiutuje Mini Clubman po modernizacji. Rodzinne auto premium zyskało wiele nowoczesnych dodatków stylizacyjnych, technologicznych i jeszcze więcej jakości w kabinie. Sprawdzamy, co oferuje kultowy model.
Mini Clubman Cooper JCW Mini Clubman Cooper JCW Mini

Atrakcyjny wygląd i pojemne wnętrze

Clubman jest jedynym przedstawicielem segmentu kombi premium, w którym mamy do czynienia z trzema parami drzwi. Dzięki podwójnym skrzydłom bagażnika, dostęp do przestrzeni ładunkowej jest wyjątkowo łatwy. Kufer w standardowej, 5-osobowej konfiguracji oferuje 360 litrów pojemności. Wystarczy jednak złożyć asymetryczne oparcie kanapy, by uzyskać dostęp do 1250 litrów. Ponadto, auto można swobodnie personalizować.

Producent przewidział 13 lakierów nadwozia i różne kolory dachu. Do tego dochodzą felgi w rozmiarze 15-18 cali w czarnym, srebrnym, antracytowym lub dwubarwnym odcieniu. Zestaw uzupełniają naklejki na masce i kontrastujące lusterka boczne. Po przeprowadzonym kilka tygodni temu liftingu, auto zyskało zmodernizowany kształt LED-ów. Te z tyłu wzorowane są na fladze brytyjskiej.

Szerokie możliwości konfiguracji oferuje również kabina. Została okraszona wysokiej próby materiałami wykończeniowymi, LED-owym, nastrojowym oświetleniem, a także liczne gadżety elektroniczne podnoszące komfort i bezpieczeństwo codziennej eksploatacji.

TUTAJ ZNAJDZIESZ NOWĄ OFERTĘ MINI CLUBMAN

MINI Clubman MINI Clubman MINI

Sporo udogodnień w podstawowej wersji

Nowoczesny i atrakcyjny samochód premium wcale nie musi być drogi. Mini oferuje dopasowany do indywidualnych preferencji program leasingowy, w którym podstawową wersję możemy użytkować już za 950 złotych netto miesięcznie. W kryteriach wybieramy 4-letni okres umowy, 0 procent wpłaty własnej oraz roczny limit kilometrów na poziomie 10 tysięcy.

Dodatkowo, możemy liczyć na wiele udogodnień już w standardzie. Mini ze 136-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1.5 litra ma na pokładzie:

- wielofunkcyjną kierownicę

- przednie fotele z regulacją wysokości

- 16-calowe obręcze ze stopów lekkich

- Pasy na maskę silnika w kolorze czarnym i białym

Mini Clubman Cooper JCW
Mini

Bogato też przedstawia się lista wyposażenia opcjonalnego. Znajdziemy na niej między innymi:

- sportowe zawieszenie

- w pełni diodowe, aktywne reflektory

- aktywny tempomat

- sportowe, mocno wyprofilowane fotele

- diodowe oświetlenie nastrojowe

- zaawansowany zestaw multimedialny z nawigacją, systemem kamer i dyskiem twardym

TUTAJ ZNAJDZIESZ NOWĄ OFERTĘ MINI CLUBMAN

Mini Clubman Cooper JCW Mini Clubman Cooper JCW Mini

Personalizuj do woli i nie przepłacaj

Oferta na Mini Clubman jest bardzo bogata. Auto można swobodnie personalizować i zdecydować się na silnik o mocy od 102 do 306 koni mechanicznych. Najmocniejszy ma standardowo napęd na

cztery koła i przyspiesza do setki w 4,9 sekundy. Do wyboru mamy zarówno benzynowe, jak i wysokoprężne jednostki napędowe, automatyczną skrzynię biegów, a także wiele systemów elektronicznych podnoszących komfort i bezpieczeństwo codziennej eksploatacji.

TUTAJ ZNAJDZIESZ NOWĄ OFERTĘ MINI CLUBMAN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.