Lexus UX w specjalnej edycji Optimum - co oferuje za 990 zł miesięcznie?

Najnowszy Lexus przekonuje wszechstronnym charakterem, nowoczesną jednostką hybrydową i luksusowym charakterem. Teraz dostępny jest za jedyne 990 złotych miesięcznie. Sprawdzamy, co oferuje w limitowanej i jednocześnie bogatej specyfikacji Optimum.
Lexus UX Lexus UX Lexus

Ponadczasowa sylwetka

Rynek SUV-ów premium jest dość konserwatywny. Pośród niemieckich samochodów próżno szukać nuty indywidualnego charakteru. Inaczej jest w przypadku Lexusa. Najmniejszy w gamie pojazd emanuje dynamiką i mocnymi akcentami przykuwającymi uwagę. Wyraziste przetłoczenia, potężny grill, w pełni LED-owe, aktywne światła, a także zgrabna sylwetka, przyciągają do salonów tłumy. Ponadto, UX jest całkiem spory. Ma 4,5 metra długości, 184,5 cm szerokości i 154 wysokości. Rozstaw osi wynosi 264 centymetry.

Lexus UX Lexus UX Lexus

Nacechowany luksusem

Atrakcyjny design to nie wszystko. Lexus ma świetnie wykonane i bardzo wygodne wnętrze. W dwóch rzędach nie brakuje miejsca dla wysokich pasażerów. 

Lexus UX jest na rynku zaledwie kilka miesięcy, a już doczekał się bogatej specyfikacji Elegance Optimum. Została bardzo korzystnie wyceniona i oferuje mnóstwo systemów podnoszących komfort i bezpieczeństwo. Na długiej liście znajdziemy między innymi:

- Reflektory LED (światła mijania, drogowe i dzienne) z systemem automatycznych świateł drogowych AHB

- Podgrzewane fotele przednie

- Nawigację Lexus Premium Navigation z ekranem o przekątnej 7 cali

- Automatyczną skrzynię biegów

- Kamerę cofania

- 18-calowe obręcze ze stopów lekkich

Lexus UX Lexus UX Lexus

Atrakcyjna oferta

Najnowszy model zadebiutował w Polsce wiosną 2019 roku i został bardzo dobrze przyjęty przez dziennikarzy oraz klientów. Najlepiej wyceniona wersja została sparowana z 2-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 171 KM i 205 Nm. Do setki przyspiesza w 9,2 sekundy i zużywa w cyklu średnim zaledwie 6,6 litra na 100 kilometrów.

W Leasingu SMARTPLAN można użytkować Lexusa już za 990 zł netto miesięcznie. Program finansowy jest bardzo elastyczny i pozwala dopasować do indywidualnych preferencji czas trwania umowy oraz wysokość opłaty wstępnej. Na koniec można auto wykupić na korzystnych warunkach lub zdecydować się na kolejny, nowy model.

Więcej o: