Jak korzystać z kalkulatorów finansowania samochodów? Znaleźliśmy dwa najtańsze SUV-y Skody

Skoda wprowadziła innowacyjny model kupowania samochodów. Już nie trzeba wychodzić z domu, by w kilku krokach wybrać odpowiedni pojazd i umówić się na przekazanie kluczyków w pobliskim salonie. Ponadto, koncern oferuje preferencyjne warunki finansowania. Jak to działa?
Skoda Kodiaq Skoda Kodiaq Skoda

Prosty i przejrzysty mechanizm

Produkt przygotowany przez Skodę jest wyjątkowo przejrzysty. Wchodzimy na internetową platformę i otwieramy zakładkę "Kalkulator zdolności finansowej". Następnie deklarujemy miesięczny dochód netto, zobowiązania kredytowe i limit na kartach kredytowych i rachunkach debetowych. Na podstawie deklaracji, algorytm błyskawicznie wylicza nasze zdolności. Tym samym, otrzymujemy maksymalną wartość samochodu i miesięcznej raty leasingowej. Proces możemy przeprowadzić zarówno dla osoby fizycznej jak i przedsiębiorcy.

Następny krok obejmuje wybór odpowiedniego samochodu. Na podstawie parametrów podanych w formularzu i wyliczeniom uzyskanym przez algorytm, możemy wybierać spośród ponad tysiąca pojazdów dostępnych od ręki. Są to nowe auta znajdujące się na placach u dealerów z całej Polski. Określamy wysokość miesięcznej raty brutto, rodzaj napędu, skrzynię biegów, a także preferowany silnik oraz wyposażenie. Filtry pozwalają bardzo precyzyjnie wyselekcjonować dostępne oferty zgodne z oczekiwaniami.

Skoda Karoq Skoda Karoq fot. materiały prasowe

Znaleźliśmy atrakcyjnie wycenioną Skodę Karoq

Spośród blisko 1200 dostępnych pojazdów dość łatwo znaleźć interesujące egzemplarze. Dobry przykład stanowi kompaktowy Karoq. Wszechstronny SUV Skody występuje z silnikami o mocy od 115 do 190 koni mechanicznych, może mieć napęd na cztery koła i poradzi sobie w lekkim terenie. Co ciekawe, jest też dostępny w dobrej cenie. W kręgu naszych zainteresowań znalazł się egzemplarz ze 115-konnym 1.6 TDI pod maską i w specyfikacji Ambition. Ma zaawansowany system multimedialny z 8-calowym wyświetlaczem dotykowym, a także bezkluczykowy system obsługi pojazdu oraz przednie i tylne czujniki parkowania. To zaledwie część wyposażenia.

Karoq został wyprodukowany w 2019 roku i dostępny jest od ręki. Przy wpłacie własnej na poziomie 10 procent, 3-letniej umowie leasingowej i limicie kilometrów na poziomie 20 tysięcy/rok, wartość brutto miesięcznej raty wynosi zaledwie 1176 złotych.

Skoda Kodiaq Skoda Kodiaq Skoda

Skoda Kodiaq za 1467 zł

Kolejny przykład ze sklepu Skody stanowi flagowy SUV mogący pomieścić na pokładzie nawet 7 osób. Pod jego maską znajdziemy jednostki napędowe o mocy od 150 do 245 koni mechanicznych, napęd na cztery koła, a także bogate wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa.

Atrakcyjnie wyceniony SUV dostępny jest już od 1467,50 zł brutto miesięcznie. W tej cenie otrzymujemy auto ze 150-konnym 1.5 TSI z manualną skrzynią biegów. Umowę podpisujemy na 3 lata, wpłacamy 10 procent wartości pojazdu i ustalamy roczny limit kilometrów na poziomie 20 tysięcy. Dodatkowo wybieramy pełną ochronę ubezpieczeniową z OC, AC i NW.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.