Dom Volkswagena już działa w Polsce. Co można w nim znaleźć?

W samym sercu Warszawy powstał pierwszy na świecie concept store Volkswagena. Miejsce na swój sposób wyjątkowe - kupisz w nim Volkswagena, ale w zupełnie innym klimacie, niż w klasycznych przedstawicielstwach marki.
Volkswagen Home Volkswagen Home Volkswagen

Park biznesowy

Dom Volkswagena powstał w nietypowym miejscu. To Karolkowa Business Park. Pośród wysokich, szklanych biurowców mieści się przestrzeń unikatowa. Salon mający budować relacje między klientami a doradcami. Wszystko w domowym klimacie ze świeżym ciastem i aromatyczną kawą. Tutaj nie ma miejsca na gonitwę serwisantów szykujących auta po serwisie lub naprawie. Są za to ciepłe kolory, wygodne sofy i przedstawiciele marki służący radą.

Volkswagen Home Volkswagen Home Volkswagen

Nowoczesna ekspozycja

W domu Volkswagena nie ma miejsca na eksponowanie wszystkich modeli marki. Są najnowsze modele w ciekawych specyfikacjach. To flagowy Arteon, Touareg bazujący na podzespołach Porsche i Bentleya, a także miejski T-Cross. To jednak nie przeszkadza, by sprawdzić dowolny model niemieckiego koncernu. Wystarczy na internetowej platformie umówić się wcześniej z doradcą. VW Home szczyci się najszerszą ofertą spośród wszystkich dealerów marki. Firma oferuje odebranie spod domu i podwiezienie pod wskazany wcześniej adres po odbyciu jazdy próbnej. Na życzenie klienta, testową jazdę można odbyć po zmroku, by przekonać się o wydajności LED-owych, aktywnych reflektorów i skuteczności licznych systemów wsparcia kierowcy.

Volkswagen Home Volkswagen Home Volkswagen

Indywidualne podejście do każdego klienta

Zespół doradców składa się z młodych i ambitnych pasjonatów motoryzacji. Fachowcy chętnie służą radą i pozwalają dopasować samochód do własnych preferencji. Możliwości konfiguracji poszczególnych modeli są ogromne, więc warto poświęcić nieco więcej czasu na wizytę w domu Volkswagena. Dodatkową korzyść stanowi elastyczna oferta finansowania, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. A wszystko w domowej atmosferze okraszonej ciepłymi kolorami, wygodnymi sofami, rzeźbą świetlną oraz mchem na ścianie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.