Zupełnie nowy model ubezpieczenia, który chroni samochód, kierowcę i nie tylko

Niestandardowe podejście do ubezpieczenia to nowość na polskim rynku. Elastyczny wybór zakresu ochrony pozwala zaoszczędzić sporo czasu, a także pieniędzy. Sprawdzamy szczegóły nowej oferty.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross fot. Citroen

Starannie dobierz ubezpieczyciela

Kupno samochodu to dopiero początek przygody z motoryzacją. Kluczowy element eksploatacji stanowi kompleksowa ochrona. Polisa OC jest obligatoryjna i wymagana przez ustawodawcę, jednak tylko w pewnym stopniu zabezpiecza interesy ubezpieczonego. Wobec ogromnego natężenia ruchu i rozmaitych zdarzeń drogowych, warto rozszerzyć ubezpieczenie o przydatne pozycje. Niewiele firm daje tyle możliwości, co najnowsza oferta InterRisk. Niektóre z nich okazuje się bezcenne zwłaszcza teraz, w okresie wakacyjnych wyjazdów.

salon BMW, zakup samochodu salon BMW, zakup samochodu JAKUB ORZECHOWSKI

12 elementów składowych ubezpieczenia

InterRisk podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Oferuje możliwość dopasowania finalnego kształtu ochrony do potrzeb. Poza typową polisą OC i AC, znajdziemy w ofercie wiele ciekawych rozszerzeń. To przede wszystkim troska O pasażerów po zdarzeniu drogowym. Firma zapewni hotel nie tylko pozbawionym środka transportu osobom, lecz również zwierzętom. Dodatkowo, jeśli w wyniku wypadku lub kradzieży stracimy bagaż, InterRisk wypłaci odszkodowanie o równowartości nawet 5 tysięcy złotych przy zachowaniu minimum formalności.

Kolejny ważny element ubezpieczeniowej układanki stanowi ochrona prawna w kraju i za granicą. Ubezpieczyciel pokryje koszty, które musielibyśmy ponieść na porady, opinie biegłych i koszt prowadzenia sprawy w sądzie. InterRisk przewidział również zabezpieczenie w razie utraty pracy. W zależności od wybranego wariantu ochrony, firma będzie wypłacać środki finansowe w miesięcznym cyklu, by zabezpieczyć potrzeby całej rodziny.

Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross fot. Citroen

Oferta dopasowana do indywidualnych preferencji

Wariantów ubezpieczenia jest aż 12. Każdy kolejny element składowy gwarantuje dodatkową zniżkę, więc im szerszy pakiet, tym korzyści finansowe większe. Co ważne, InterRisk może też pochwalić się wysoką skutecznością w likwidacji szkód. Ze statystyk wynika, że co trzecia szkoda zostaje pokryta w ciągu 5 dni. Większość klientów otrzymuje zadośćuczynienie w 15 dni. Sprawne działanie wynika z wielu warsztatów współpracujących, a także błyskawicznego rozpatrywania zgłaszanych zdarzeń. Poniżej znajdziesz dokładne dane dotyczące nowego modelu ubezpieczenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.