Na co stać Toyotę Land Cruiser? Przyglądamy się ofercie terenowego bestsellera

Terenowy model Toyoty sprzedawany w 190 krajach słynie z niezawodności, ogromnej dzielności w terenie i pojemnego wnętrza ociekającego luksusem zarezerwowanym dla klasy premium. Najnowsza generacja Toyoty Land Cruiser została bardzo atrakcyjnie wyceniona. W swojej klasie nie ma konkurencji.
Toyota Land Cruiser Prado Toyota Land Cruiser Prado fot. Toyota

Kultowy samochód terenowy

Niezrównane własności terenowe zaowocowały niekwestionowaną reputacją jednego z najwytrzymalszych i najbardziej niezawodnych pojazdów świata z napędem 4x4. To sprawiło, że Toyota Land Cruiser jest najchętniej kupowanym samochodem tego segmentu w ponad 10 krajach europejskich. Kluczem do legendarnych możliwości terenowych Toyoty jest bardzo trwała, odporna na odkształcenia i unikalna w tym segmencie pojazdów konstrukcja nadwozia mocowanego na ramie. Łatwa w konserwacji i naprawie, gwarantująca połączenie bardzo wysokiej wytrzymałości i sprawdzonej trwałości. Zapewnia nie tylko wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami, ale również znacznie zmniejsza podatność podwozia na obciążenia skręcające. Japońska terenówka wjedzie tam, gdzie większość topowych SUV-ów się podda.

Nowa Toyota Land Cruiser Nowa Toyota Land Cruiser Toyota

Wyposażenie godne samochodów luksusowych

Land Cruiser występuje w wersji trój- oraz pięciodrzwiowej - różnica w długości nadwozia to blisko 30 centymetrów. W standardowej konfiguracji mieści na pokładzie pięć osób i 621 litrów bagaży w foremnym bagażniku. Dłuższą odmianę można doposażyć w trzeci, pełnowymiarowy rząd siedzeń. Toyotę wykonano z wysokiej klasy materiałów wykończeniowych i wyposażono w nowoczesne technologie podnoszące komfort codziennej eksploatacji. Na pokładzie znajdziemy między innymi:

- ośmiocalowy ekran dotykowy systemu multimedialnego Toyota Touch® 2 with Go

- System czterech kamer monitorujących obraz wokół pojazdu w sześciu różnych perspektywach (Multi-Terrain Monitor)

- Aktywne zawieszenie (AVS) z systemem regulacji wysokości tylnej osi (AHC)

- Wentylowane fotele przednie

- System bezkluczykowego dostępu do samochodu

Toyota Land Cruiser Prado Toyota Land Cruiser Prado fot. Toyota

Wszechstronny model w korzystnej ofercie

Toyota Land Cruiser to niepodważalna legenda, której sława roztacza się na wszystkie kontynenty. Zasłynęła bezawaryjnością w bardzo wymagających warunkach i przyjaznym charakterem podczas codziennej eksploatacji. Sprawdzi się nie tylko na asfalcie, lecz przede wszystkim w trudnym terenie. Jest niesamowicie komfortowa na nierównych drogach, a kabina zapewnia pasażerom iście luksusowe warunki podróżowania. Klienci docenili również atrakcyjną ofertę. Największą Toyotę można doposażyć w wiele ciekawych opcji pogrupowanych w rozsądnie wycenionych pakietach. Dodatkowo, warto też skorzystać z korzystnego programu finansowego. Japońską terenówkę w bogatej specyfikacji wyposażeniowej można użytkować już za 2039 złotych netto miesięcznie w Leasingu SMARTPLAN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.