Skoda przeceniła swoje SUV-y. Największe rabaty na Karoqa

Ofensywa rynkowa SUV-ów Skody ma się świetnie. Każde kolejne auto błyskawicznie staje się hitem sprzedaży. Zarówno Karoq jak i Kodiaq spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W wyprzedaży rocznika 2019 dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, z dużymi rabatami. Sprawdzamy ofertę.
Skoda Karoq Skoda Karoq Skoda

Skoda Karoq

Kompaktowy SUV jest najmłodszym dzieckiem czeskiego koncernu. Otrzymał do dyspozycji garść nowoczesnych technologii, dzięki czemu zapewnia bardzo wysoki komfort i bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji. Jego nadwozie mierzy 438 centymetrów długości, 184 szerokości i 160 wysokości. Auto można doposażyć w pełni LED-owe reflektory, nakładki z tworzywa chroniące lakier przed uszkodzeniami, elektrycznie unoszoną pokrywę bagażnika, a także 18-calowe koła ze stopów lekkich.

Skoda Karoq Skoda Karoq Skoda

Przestronność w dobrej cenie

W środku Karoq daje się poznać jako dobrze wykonane i przemyślane auto. Mnóstwo schowków, spory bagażnik, wygodne, odpowiednio wyprofilowane fotele i ergonomia na wysokim poziomie. Trudno w tych kwestiach cokolwiek zarzucić. Na pokładzie znajdziemy też zaawansowane multimedia, aktywny tempomat, panoramiczne okno dachowe, czy moduł internetowy zapewniający nawigacji możliwość analizowania natężenia ruchu. Pod maską sprawdzone jednostki TSI i TDI. Dynamiczne i oszczędne.

Atrakcyjny i pewny na drodze Karoq, również z napędem na obie osie, został mocno przeceniony. Upusty sięgają 5 tysięcy złotych. 

Skoda Kodiaq Skoda Kodiaq Skoda

Skoda Kodiaq

To pierwszy w historii tak duży SUV Skody. Na pokładzie zmieści siedem osób i oferuje gadżety, które dotąd można było spotkać w samochodach z metką premium. Poza udogodnieniami elektronicznymi, mamy też napęd na obie osie. Dzięki temu, Skodą z powodzeniem można forsować przeszkody na nieutwardzonych szlakach.

188 milimetrów prześwitu w połączeniu z napędem na cztery koła pozwala bez obaw zapuszczać się tam, gdzie kończy się asfalt. Inteligentne 4x4 stosowane w Skodzie płynnie przekazuje moment obrotowy na cztery koła. Gdy jedno z nich traci przyczepność, niutonometry trafiają na opony, które mają lepszy kontakt z podłożem. Dzięki temu nie trzeba obawiać się kolein wypełnionych błotem, podmokłej drogi, czy zasypanej śniegiem drogi. Wystarczą dobre opony i chęć wyprawy w nieznane.

Skoda Kodiaq Skoda Kodiaq MATERIAŁY PRASOWE

Niezawodny napęd

W zależności od preferencji, Kodiaq występuje z napędem na przednią lub obie osie. Dynamiczne jednostki napędowe mogą współpracować z 6-stopniową skrzynią manualną albo dwusprzęgłowym automatem DSG. Dysponują mocą od 150 do 240 koni mechanicznych. Najmocniejsza wersja RS wygląda rasowo i zapewnia świetne osiągi.

Szeroki wybór jednostek napędowych i możliwości niemal nieograniczonej personalizacji Kodiaqa to nie koniec atrakcji. Producent przedstawił nowy cennik. Każda z wersji silnikowych jest dostępna w niższej cenie. Maksymalny upust sięga 8 tysięcy złotych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.