Jak wyposażenie wpływa na wysokość abonamentu - prześwietlamy cennik Nissana X-Traila

Największy SUV Nissana w Europie szybko zjednuje serca klientów. Ma dokładnie to, czego większość oczekuje. Spory prześwit, mocne i doładowane silniki, a także bardzo praktyczne i przestronne wnętrze. Japońskie auto dostępne jest teraz za kilkaset złotych miesięcznie.
Nissan X-Trail Nissan X-Trail Nissan

Wszechstronność na pierwszym planie

Od topowego SUV-a oczekuje się komfortu i funkcjonalności. Taki właśnie jest X-Trail po niedawno przeprowadzonym liftingu. Na pokład może zabrać od 5 do 7 osób w komfortowych warunkach. Auto ma aż 469 centymetrów długości i 182 szerokości. Rozstaw osi wynosi 270,5 cm. Pojemność bagażnika w konfiguracji 5-osobowej to 565 litrów. Kufer jest ustawny, ma wiele przydatnych haczyków i siatek zabezpieczających bagaż, a sama pokrywa unosi się za sprawą elektrycznych siłowników. Wystarczy ruch nogą pod zderzakiem, by odryglować zamek. Praktyczne, zwłaszcza gdy obie ręce mamy zajęte zakupami lub deską surfingową. To pojazd dla aktywnych i żądnych przygód osób. Pomaga w tym napęd na obie osie i dynamiczne jednostki napędowe.

Nissan X-Trail Nissan X-Trail Nissan

Więcej udogodnień za kilkadziesiąt złotych

Nissan oferuje atrakcyjny program finansowy skierowany do przedsiębiorców. Leasing Select pozwala wybrać okres trwania umowy (od 2 do 5 lat), ustalić wysokość opłaty wstępnej (od 0 zł) i kwotę ubezpieczenia (od 0 zł). Dalej wybieramy specyfikację wyposażeniową i wersję silnikową. Oferta jest nad wyraz korzystna, bo już w podstawowej odmianie Visia wycenionej na 813 złotych netto miesięcznie otrzymujemy:

- tempomat

- system wspomagania ruszania pod górę

- LED-owe światła do jazdy dziennej

- klimatyzację

- radio CD z Bluetooth i sterowaniem w kole kierownicy

Jeśli to za mało, warto dopłacić 70 złotych netto miesięcznie do wersji Acenta. Tutaj mamy w standardzie:

- automatyczną klimatyzację regulowaną w dwóch strefach

- system rozpoznawania znaków drogowych

- asystenta utrzymania auta w pasie ruchu

- przednie i tylne czujniki parkowania

- inteligentny system autonomicznego hamulca awaryjnego

Kolejne kilkadziesiąt złotych wystarczy na jeszcze bogatszą specyfikację. Różnice są na tyle mało, że za niecały 1000 zł miesięcznie można cieszyć się z kompletnie wyposażonego i dzielnego w terenie SUV-a.

Nissan X-Trail 2017 Nissan X-Trail 2017 fot. Nissan

Oferta ograniczona

Czas trwania promocji jest ograniczony. Suma rabatów wynosi kilkanaście tysięcy złotych, a do tego można zdecydować się na rozszerzoną, 5-letnią gwarancję producenta na korzystnych warunkach. Ponadto, pod maską Nissana nie znajdziemy słabych jednostek napędowych. Każda z nich dysponuje doładowaniem i mocą od 150 o 160 koni mechanicznych. Silniki łączą się z manualnymi, 6-stopniowymi przekładniami lub nowoczesną skrzynią automatyczną. Średnie zużycie paliwa w motorze wysokoprężnym wynosi zaledwie 6,5 litra.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.