Czy warto czekać na nową Skodę Superb? Sprawdź ofertę poprzedniej wersji

Odświeżona Skoda Superb miała już swoją światową premierę i niebawem trafi do salonów. Jest to więc doskonały moment na zakup wersji schodzącej z rynku.
Skoda Superb Sportline Skoda Superb Sportline fot. Skoda

Nie jest gorsza

Skoda Superb to flagowy model czeskiej marki, ceniony przede wszystkim za dobry stosunek ceny do wymiarów. Trzecia generacja tego auta wprowadziła całkowicie nową jakość oraz elementy wyposażenia, których próżno było kiedykolwiek szukać w samochodach z Mlada Boleslav. Sprawnie działający aktywny tempomat z funkcją Stop&Go, czujniki monitorowania martwej strefy czy system automatycznego parkowania, to tylko garstka z wielu układów wspierających kierowcę. Co więcej, Skoda Superb jeszcze w wersji sprzed liftingu dostała nowy system multimedialny oraz cyfrowe zegary, co dla wielu osób będzie dużym atutem.

Skoda Superb L&K Skoda Superb L&K fot. Skoda

Atrakcyjna sylwetka

Warto nadmienić, że Skoda Superb po liftingu nie przeszła wizualnej rewolucji - charakterystyczne linie auta zostały zachowane i tylko wprawne oko zauważy zmiany. A to oznacza, że model ten wciąż wygląda świeżo i atrakcyjnie. Dzięki szerokiej palecie dostępnych lakierów oraz kilku wariantom kolorystycznym wnętrza, łatwo jest go dopasować do swoich potrzeb. Do tego w każdej wersji Superb wyróżnia się wyjątkową przestronnością i praktycznością. Zarówno liftback jak i kombi mają przepastne bagażniki oraz niespotykaną ilość miejsca na tylnej kanapie.

Skoda Superb L&K Skoda Superb L&K Fot. Skoda

Bogato wyposażona

W Skodzie Superb znajdziemy wiele elementów zwiększających komfort podróżowania. Przy skórzanej tapicerce możemy zdecydować się na wentylowane fotele przednie. Od wersji Ambition standardowo otrzymujemy biksenonowe lampy, elektrycznie sterowane i składane lusterka czy 16-calowe felgi aluminiowe. W wersji Style z kolei bez dopłaty otrzymamy elektrycznie sterowane fotele z pamięcią ustawień po stronie kierowcy, system multimedialny Bolero z 8-calowym ekranem dotykowym i podgrzewane fotele przednie wraz ze skrajnymi miejscami na tylnej kanapie.

Skoda SUPERB COMBI Skoda SUPERB COMBI Skoda

Wyjątkowo atrakcyjna cena

Nowa Skoda Superb jeszcze nie została wyceniona i nie jest dostępna w salonach. To doskonały moment na zakup schodzącego modelu, głównie ze względu na wyjątkowo atrakcyjne ceny. Jeśli zdecydujecie się na pozostawienie w rozliczeniu aktualnie posiadanego auta, to dostaniecie dodatkowo 2 500 zł rabatu. Do Skody Superb oferowany jest też cały przekrój akcesoriów, dzięki którym użytkowanie auta będzie znacznie przyjemniejsze. Można zdecydować się na uchwyt na tablet mocowany do zagłówków przednich czy dodatkową lodówkę turystyczną, która idealnie mieści się przy tylnej kanapie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.