Najtańsza hybryda klasy premium za 1490 zł miesięcznie. Zaskakuje gokartowym prowadzeniem

Paleta Mini jeszcze nigdy nie była tak szeroka. Za kilka miesięcy do gamy dołączy w pełni elektryczne auto, a teraz możemy czerpać radość z uterenowionego, hybrydowego Countymana. Prześwietlamy ofertę.
MINI COUNTRYMAN PHEV MINI COUNTRYMAN PHEV MINI

Personalizuj do woli

Countryman to najbardziej uniwersalna ze wszystkich dostępnych odmian Mini. Zwiększony prześwit pozwala nie tylko pokonywać miejskie krawężniki, lecz również forsować lekkie przeszkody terenowe. Do tego klient może swobodnie personalizować auto zmieniając kolory karoserii, dachu i aluminiowych obręczy. Do tego dochodzą jeszcze paski na masce i w pełni LED-owe, bardzo wydajne oświetlenie.

W 4,3-metrowym aucie dobre wrażenie robi również wnętrze. Zostało wykonane z materiałów z najwyższej półki i zróżnicowanych kolorystycznie i fakturowo. Przed oczami kierowcy odrobina klasyki w postaci analogowego wskaźnika z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem. Pośrodku kokpitu sporych rozmiarów ekran z diodowym, zmieniającym kolor obramowaniem i dotykową obsługą. System ma świetną grafikę, jest responsywny i błyskawicznie reaguje na polecenia kierowcy. Nie brakuje też miejsca w dwóch rzędach. Z plecami pasażerów wygospodarowano aż 405 litrów, co wystarczy na rodzinny ekwipunek.

MINI COUNTRYMAN PHEV MINI COUNTRYMAN PHEV MINI

Tankuj na stacji lub w domu

Hybrydowe Mini można tankować na stacji benzynowej lub z domowego gniazdka. Auto wyposażono w elektryczno-spalinowy tandem. Ten przyjazny środowisku napęd pozwala na przejechanie 42 kilometrów w trybie bezemisyjnym i zużywanie w cyklu średnim zaledwie 2,3 litra w średnim rozrachunku. Ponadto, Countryman może pochwalić się świetnymi osiągami. Przyspieszenie do setki wynosi zaledwie 6,8 sekundy. To zasługa wydajnego napędu na cztery koła i mocy systemowej na poziomie 224 koni mechanicznych. Całość spina ze sobą efektywny, hydrokinetyczny automat o sześciu przełożeniach.

MINI COUNTRYMAN PHEV MINI COUNTRYMAN PHEV MINI

Atrakcyjna wycena hybrydy premium

Wszechstronne, uterenowione i ekologiczne Mini można użytkować na bardzo atrakcyjnych warunkach. Producent przygotował korzystny program finansowy, w którym łatwo personalizować ostateczny kształt umowy. Przy opłacie wstępnej na poziomie 0 złotych, 4-letnim okresie leasingowym i rocznym przebiegu na poziomie 10 tysięcy kilometrów, 224-konnego Countrymana można eksploatować już za 1489 złotych netto miesięcznie.

Więcej o: