Jeśli brać leasing, to właśnie teraz! Lexus UX w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie

Od 1 stycznia 2019 obowiązują nowe przepisy dotyczące leasingu samochodów. Mimo tego, SUV-y Lexusa wciąż dostępne są na bardzo atrakcyjnych warunkach. Sprawdzamy ofertę na najnowszego w gamie UX-a oraz NX-a.
Lexus UX Lexus UX Fot. Lexus

Lexus nie zwalnia, mimo zmian w przepisach

Nowe przepisy fiskalne wprowadzone wraz z początkiem bieżącego roku obciążą firmy, które zamierzają przeznaczyć na samochód więcej niż 150 tysięcy złotych. Mimo tego, oferta na SUV-y Lexusa jest wciąż bardzo korzystna. Świetnym tego przykładem jest model UX. Najnowszy w gamie samochód wygląda bardzo dobrze i oferuje szereg nowoczesnych technologii wpływających na komfort i bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji.

Lexus UX Lexus UX Fot. Lexus

Nowoczesny i ekonomiczny

Lexusa UX zbudowano na nowej platformie modułowej GA-C. To pozwoliło zapewnić SUV-owi dobre właściwości jezdne pozwalające na bezpieczną eksploatację w każdych warunkach. Napęd na cztery koła pomoże poza utwardzonymi szlakami, a nisko położony środek ciężkości zagwarantuje pewność podczas dynamicznego pokonywania zakrętów. Pod maską znalazły się silniki o mocy od 152 do 171 koni mechanicznych. Hybryda przyspiesza do setki w 8,5 sekundy i zużywa w cyklu średnim zaledwie 5,3 litra. Żaden z niemieckich rywali premium nie może pochwalić się podobnym wynikiem.

UX oferuje też długą listę wyposażenia zarezerwowanego dla najlepszych przedstawicieli gatunku premium. To między innymi:

 • Sportowe, mocno wyprofilowane i wygodne fotele
 • Zawieszenie z regulacją twardości
 • Inteligentny kluczyk
 • Zaawansowany system multimedialny z 7-calowym ekranem, nawigacją i zestawem kamer
 • Aktywny tempomat działający w pełnym zakresie prędkości

Najnowszy model zadebiutował w Polsce wiosną 2019 roku i został bardzo atrakcyjnie wyceniony. W Leasingu SMARTPLAN można użytkować Lexusa już za 1353 zł netto miesięcznie.

Lexus NX Lexus NX Lexus NX

Oferta dla wymagających - Lexus NX

Lexus NX zadebiutował w 2014 roku. Auto spotkało się z przychylnym przyjęciem przez dziennikarzy i entuzjastyczną reakcją rynku. Rosnąca sprzedaż ma swoje podłoże w bezsprzecznych zaletach SUV-a.

Lexus NX to również komfort i luksusowe wykończenie przedziału pasażerskiego. Poza materiałami z najwyższej półki, możemy liczyć na:

 • Reflektory przednie Full LED
 • Czujnik zmierzchu
 • System audio Pioneer z 8 głośnikami i 8-calowym ekranem dotykowym
 • Selektor trybów jazdy: 3 tryby (Eco, Normal, Sport)
 • Aktywny tempomat działający w pełnym zakresie prędkości
 • System inteligentny kluczyk: otwieranie i uruchamianie pojazdu bez użycia klucza z klamkami zewnętrznymi podświetlanymi LED

W programie Leasing SMARTPLAN NX dostępny jest już za 1936 złotych netto miesięcznie przy wkładzie własnym na poziomie 0 procent.

Więcej o:
Copyright © Agora SA