Lider w doskonałej cenie - Volkswagen Golf dostępny z ogromnym rabatem

Nowe wcielenie Volkswagena Golfa zbliża się wielkimi krokami. Jest więc to doskonały moment na zakup aktualnej jeszcze generacji, która kusi teraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Prześwietlamy ofertę najpopularniejszego hatchbacka na świecie.
Volkswagen Golf GTD 2018 Volkswagen Golf GTD 2018 fot. Volkswagen

Sprawdzony zawodnik

Siódma generacja Volkswagena Golfa obecna jest na rynku od 2012 roku. Choć od premiery minęło już 7 lat, kompaktowy samochód z Wolfsburga wcale nie pokrył się zmarszczkami. Dzięki regularnym poprawkom ze strony producenta, Golf wciąż pozostaje konkurencyjnym i atrakcyjnym samochodem, przyciągającym do salonów tysiące klientów. W roku 2018 to właśnie Golf był jednym z najchętniej wybieranych samochodów kompaktowych - sprzedano ponad 14 000 egzemplarzy, z czego większość stanowiły droższe i lepiej wyposażone odmiany.

Volkswagen Golf GTD 2018 Volkswagen Golf GTD 2018 fot. Volkswagen

Komfortowy, a może sportowy?

Volkswagen Golf pod atrakcyjnym nadwoziem kryje tak naprawdę trzy skrajnie różne wcielenia. Osoby oczekujące komfortowego auta z pewnością docenią oszczędne i dynamiczne silniki 1.0 TSI i 1.5 TSI, które oferują do 150 KM mocy. Ci, którzy mają w sobie sportową żyłkę i cenią kultowe klimaty, mogą zdecydować się na sprawdzonego Golfa GTI, niezmiennie uznawanego za jednego z najlepszych przedstawicieli swojego segmentu na rynku. Na szczycie oferty stoi 300-konna wersja R, która poza mocnym silnikiem oferuje także bardzo przydatny napęd na cztery koła. Kolejnym atutem topowej odmiany jest fakt, że występuje ona nie tylko w nadwoziu hatchback, ale także w formie praktycznego kombi.

Volkswagen Golf GTD 2018 Volkswagen Golf GTD 2018 fot. Volkswagen

Portfel nie opustoszeje

Volkswagen Golf zdaje się rozsądnym wyborem w swoim segmencie - sprawdzone technologie zostały tutaj dopracowane do granic możliwości, a ich mnogość bije nawet nowszych konkurentów. Co więcej, Golf jest teraz także atrakcyjnie wyceniony. Rocznik 2019 dostępny jest z rabatem 16 000 złotych!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.