Personalizowany crossover za 527 zł miesięcznie. Jak wyrazić siebie samochodem?

Lubimy ubierać się w określonym stylu i ubarwiać nasze życie atrakcyjnymi dodatkami. Dzięki ofercie Seata, crossover Arona może być jednym z nich i także wyrażać naszą osobowość.
Kupując SEAT-a Arona mamy do wyboru aż 10 kolorów nadwozia i 3 kolory dachu. (mat. prasowe) Kupując SEAT-a Arona mamy do wyboru aż 10 kolorów nadwozia i 3 kolory dachu. (mat. prasowe) Kupując SEAT-a Arona mamy do wyboru aż 10 kolorów nadwozia i 3 kolory dachu. (mat. prasowe)

Arona - crossover w dobrym stylu

Seat Arona jest miejskim crossoverem o wyjątkowych możliwościach personalizacji. Z wielu konfiguracji kolorów lakieru, dodatków i wyposażenia, można stworzyć naprawdę unikalny samochód. Nie spotkasz na drodze drugiego takiego samego. Nie bez przyczyny Arona otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Design Award, przyznawaną najlepszym projektom w swojej branży.

Zabawa zaczyna się już od wyboru kolorów lakieru, które podkreślają nowoczesne, geometryczne linie auta. W wszystkich kombinacjach, dach oraz przednie słupki są lakierowane w kontrastowym, zwracającym uwagę kolorze. Następnie można wybrać jedne z atrakcyjnie wyglądających obręczy kół z lekkich stopów.

SEAT Arona SEAT Arona SEAT

Podświetlenie LED dopasowane do Twojego nastroju

Kolor diodowego oświetlenia wnętrza crossovera Seata można zmienić w każdej chwili, zgodnie z aktualnym nastrojem. Oprócz tego kabina jest praktyczna i wykończona materiałami wysokiej jakości. Ekran multimedialny na konsoli środkowej pozwala na łatwe sterowanie systemami pokładowymi, współpracuje ze smartfonami we wszystkich standardach (Apple CarPlay, Android Auto i Mirror Link), a półka przed drążkiem zmiany biegów, umożliwia bezprzewodowe ładowanie urządzenia. Opcjonalnie wysokiej jakości dźwięk popłynie z głośników firmowanych przez Beats Audio.

Seat Arona Seat Arona Seat

Miejski Seat jest nie tylko oryginalny, ale i praktyczny

Przy tych wszystkich możliwościach personalizacji, Seat Arona jest praktycznym samochodem. Wyposażenie go w relingi dachowe, pozwala na łatwe zamontowanie bagażnika i powiększenie przestrzeni ładunkowej. Jeśli wziąć pod uwagę miejskie wymiary zewnętrzne Arony, bagażnik trudno uznać za mały. Nawet bez korzystania z dodatkowych sposobów przewożenia bagażu, mamy do dyspozycji 400 l, praktycznie zorganizowanej, wielofunkcyjnej przestrzeni, ukrytej za tylną klapą Arony. Miejski crossover Seata jest teraz dostępny w atrakcyjnej cenie - można go mieć już za 527 zł miesięcznie.

Więcej o: