Masz dużą rodzinę? Zamiast minivanem, możesz jeździć 7-osobowym SUV-em

5 lat gwarancji, mocne silniki, napęd na cztery koła i siedem pełnowymiarowych miejsc na pokładzie. To nie koniec zalet flagowego SUV-a Seata. Kolejny argument Tarraco stanowi atrakcyjna cena i dodatkowe korzyści. Prześwietlamy ofertę hiszpańskiego SUV-a.
Nowy SEAT Tarraco Nowy SEAT Tarraco fot. SEAT

Zaaranżuj przestrzeń

SUV-y sukcesywnie zastępują minivany. Świetny przykład stanowi Seat Tarraco, którego bardzo mocną stroną jest funkcjonalność. Na pokładzie mamy do dyspozycji siedem pełnowymiarowych foteli. Dodatkowo drugi rząd można swobodnie dopasowywać do własnych preferencji. Kanapa jest przesuwana i została wyposażona w regulację kąta pochylenia oparcia. Można ją też składać uzyskując dostęp do ogromnej przestrzeni bagażowej.

Nowy Seat Tarraco
fot. Seat

W konfiguracji 5-osobowej, bagażnik Tarraco mieści 760 litrów. Złożenie asymetrycznego oparcia drugiego rzędu oznacza zwiększenie możliwości przewozowych do aż 1755 litrów. Dodatkowo, funkcjonalność podnoszą haczyki do wieszania toreb, wnęka na roletę pod podłogą i siatka oddzielająca bagażnik od przedziału pasażerskiego. Co ważne, przestrzeń ładunkowa ma płaską podłogę, foremny kształt, a dostęp do niej ułatwia elektrycznie unoszona pokrywa bagażnika. Na pokładzie znajdziemy też wiele pojemnych schowków i stoliczki przytwierdzone do tylnej części oparć przednich foteli.

SEAT Tarraco SEAT Tarraco Seat

Wartość dodana

Poza aspektem funkcjonalnym, Seat Tarraco ma też wiele innych zalet. Potrafi zabrać na pokład ponad 770 kilogramów czegokolwiek. Dodatkowo może holować przyczepę o masie do dwóch ton (z hamulcem najazdowym). Wystarczy zamówić elektrycznie odblokowywany, składany hak. W jeździe z obciążeniem pomagają dynamiczne jednostki napędowe. Wszystkie z doładowaniem, manualną lub automatyczną skrzynią i napędem na przednią lub obie osie. Silniki TDI i TSI generują od 150 do 190 koni mechanicznych, spełniają wyśrubowane normy emisji spalin i okazują się oszczędne. Wysokoprężny motor zużywa w średnim rozrachunku zaledwie 5,8 litra na 100 kilometrów.

Nowy Seat Tarraco Nowy Seat Tarraco fot. Seat

Już za 700 złotych miesięcznie

Ogromny, dynamiczny i bogato wyposażony SUV dostępny jest teraz na bardzo korzystnych warunkach. Wystarczy zaledwie 716 złotych netto miesięcznie, by stać się użytkownikiem Seata ze 150-konną jednostką TSI, napędem na przednią oś i manualną, 6-stopniową przekładnią. W przypadku tej kalkulacji, opłata wstępna wynosi 30 procent, roczny kilometraż 20 tysięcy, a umowa trwa 48 miesięcy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.