Do miasta, na wakacje i w teren - japoński SUV sprawdza się wszędzie

SUV-y zdominowały rynek, ze względu na swoje własności praktyczne. Ich wnętrze mieści komplet rosłych pasażerów, bagażnik przyjmuje nawet największe walizki, a niektórzy przedstawiciele tego gatunku radzą sobie nawet w terenie. Nissan X-Trail doskonale sprawdza się zarówno w miejskiej dżungli, jak i w dżungli z prawdziwego zdarzenia.
Nissan X-Trail Nissan X-Trail Nissan

Wszechstronny SUV

Nissan X-Trail to idealny SUV do miejskiej dżungli, ale nie boi się jej opuścić. Nowoczesna sylwetka kryje pojemne i i naszpikowane elektroniką wnętrze. W porównaniu z poprzednimi generacjami X-Trail urósł, dzięki czemu jest bezpieczniejszy i wygodniejszy. We wnętrzu, jeśli trzeba, zmieści się, aż siedem osób albo wyjątkowo dużo bagażu. 160-konny, turbodoładowany, benzynowy silnik lub turbodiesel o mocy 150 KM, pozwalają sprawnie i bezpiecznie pokonywać miejską przestrzeń oraz podróżować w komfortowych warunkach. Do wyboru jest zautomatyzowana skrzynia biegów X-Tronic lub klasyczna, manualna przekładnia.

Nissan X-Trail 2017 Nissan X-Trail 2017 fot. Nissan

Komfortowe wnętrze

Fotele EZ Flex są niezwykle wygodne, materiały wykończeniowe wysokiej jakości, a japońska stylistyka - stonowana i praktyczna. Trzeci rząd siedzeń schowany w bagażniku składa się w proporcjach 50:50, co pozwala idealnie wykorzystać pojemne wnętrze. Liczne systemy elektroniczne zadbają o wygodę i bezpieczeństwo podróżujących. Asystent parkowania sprawi, że ta czynność przestanie być stresująca, tak samo jak dołączanie przyczepy. System nagłośnieniowy Bose, przez osiem głośników wysokiej jakości, zagra ulubioną muzykę, a nawigacja ze wskazówkami wyświetlanymi bezpośrednio przed kierownicą, doprowadzi do celu. Samochód bez przerwy monitoruje najważniejsze dane i powiadomi o zmianie ciśnienia opon albo dystansie pomiędzy tankowaniami.

Nissan X-Trail Nissan X-Trail Nissan

Praktyczność na co dzień

Pojemny bagażnik można otworzyć bezdotykowo, poruszając stopą pod zderzakiem. Kiedy klapa uniesie się jak sezam, mamy do dyspozycji 565 l praktycznie zaprojektowanej przestrzeni ładunkowej. Pod podwójną podłogą umieszczono dodatkowy schowek, a nad nią - liczne regulowane półki i przegródki.

Nissan X-Trail, to komfortowy, nowoczesny SUV, ale inteligenty napęd na cztery koła, pozwala na jazdę w prawdziwym terenie. W trybie automatycznym sam decyduje jak rozdzielać moment obrotowy, monitorując warunki 30 razy na sekundę. A jeśli chcesz, jednym ruchem możesz zablokować podział w proporcjach 50:50, wtedy jego możliwości mogą pozytywnie zaskoczyć każdego kierowcę.

Nissan X-Trail Nissan X-Trail Nissan

Ubezpieczenie i atrakcyjna oferta

Nissan X-Trail, to pełnowymiarowy, uniwersalny, rodzinny SUV, a można go mieć już za 813 zł miesięcznie netto w leasingu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.