Jest szybki, zwinny i stylowy. Teraz świetna oferta na MINI Coopera

MINI Cooper to dosłownie samochód-legenda. Mały Brytyjczyk znajduje się pod skrzydłami niemieckiego koncernu BMW, ale nie stracił nic ze swojego charakteru prosto z Wysp. Teraz można go nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie.
Mini Cooper S JCW 2019 Mini Cooper S JCW 2019 fot. Mini

Kultowy gokart

MINI Cooper to kultowy miejski samochód o wyjątkowym, charakterystycznym wyglądzie i znakomitych właściwościach jezdnych. Kolejna generacja tego samochodu łączy klasyczne linie z nowoczesną konstrukcją. W niewielu samochodach udaje się równie skutecznie wymieszać tradycję z nowoczesnością. Proporcje nadwozia MINI mają też inne zalety. Od momentu premiery MINI było znane z zakrzywiania przestrzeni - ma kompaktowe wymiary, ale pojemne wnętrze. Dzięki temu że ma duży rozstaw osi, jego koła są umieszczone blisko krawędzi nadwozia, co zapewnia zwinność i znakomite własności jezdne.

Mini Hatch Cooper S Mini Hatch Cooper S fot. Mini

Ciekawe wnętrze

Siedząc we wnętrzu MINi Coopera łatwo docenić wysoką jakość materiałów oraz niebanalną stylistykę. Założenia projektu kabiny nie zmieniły się od pierwszej generacji MINI, ale w najnowszej jej projekt został doprowadzony do perfekcji. Najważniejsza jest idealna pozycja za kierownicą, która o od pierwszych chwil pozwala poczuć się pewnie w czasie jazdy. Dzięki rozsądnym wymiarom MINI łatwo się poruszać po ciasnych ulicach i znaleźć miejsce do zaparkowania.

Mini Cooper S JCW 2019 Mini Cooper S JCW 2019 fot. Mini

Szeroka gama silnikowa

Nowe MINI jest dostępne w wielu wersjach napędowych. MINI One ma silnik o mocy 102 KM, który całkowicie wystarczy do jazdy po mieście, ale więcej emocji obudzą mocniejsze jednostki napędowe: 136 KM w MINI Cooper i 192 KM w Cooperze S. Na szczycie jest unikalna wersja John Cooper Works z silnikiem o mocy 231 KM. To jeden z nielicznych samochodów o takich rozmiarach i wyposażeniu klasy premium. Liczba opcji, które można zamówić, potrafi przyprawić o zawrót głowy. Dostępne są liczne systemy wspomagające kierowcę oraz wszechstronne możliwości personalizacji. Dzięki temu na ulicy nie spotkasz drugiego takiego samego auta, bo każde MINI jest wyjątkowe.

Więcej o: