Toyota Auris znika z rynku. Można mieć kompakt Toyoty za 599 zł miesięcznie

Wraz z debiutem nowej generacji Corolli, dni Aurisa zostały policzone. W związku z tym, Toyota przygotowała bardzo korzystną ofertę. Dobrze wyposażone auto można mieć w świetnej cenie.
Toyota Auris Freestyle Toyota Auris Freestyle fot. Toyota

Nie tylko dla firm

Auris występuje jako hatchback i rodzinne kombi. Japoński, bezawaryjny model błyskawicznie wkupił się w łaski nie tylko klientów korporacyjnych, lecz również taksówkarzy i osób prywatnych. Z czego wynika ogromna popularność kompaktu? Powodów jest kilka. Jeden z nich to atrakcyjna stylizacja podkreślona przez liczne, dynamiczne przetłoczenia, szereg elementów dekoracyjnych i ciekawe wzory aluminiowych obręczy. Zestaw uzupełnia szeroka możliwość personalizacji.

Toyota Auris Freestyle Toyota Auris Freestyle fot. Toyota

Przestrzeń i komfort

Zarówno hatchback jak i kombi oferują pasażerom mnóstwo przestrzeni w kabinie. To jeden z największych przedstawicieli kompaktowego gatunku. Dodatkowo, bagażnik w rodzinnej odmianie ma pojemność 600 litrów. Po złożeniu asymetrycznego oparcia, możliwości przewozowe Toyoty rosną do rekordowych 1658 litrów. Długa jest też lista wyposażenia. Pokład można wzbogacić o:

- system multimedialny Toyota Touch® 2 z kolorowym, 7-calowym ekranem dotykowym,

- tempomat,

- kamerę cofania,

- wydajny zestaw audio,

- elektroniczny system zabezpieczenia antykradzieżowego.

Toyota Auris Freestyle Toyota Auris Freestyle fot. Toyota

Dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe

Klienci cenią Aurisa nie tylko za niezawodność, lecz również wytrzymałe silniki. 1.33 Dual VVT-i nie ma skomplikowanego osprzętu podnoszącego koszty serwisowe i generuje 99 koni mechanicznych. Druga z jednostek benzynowych ma 1.6 litra pojemności i 132 KM. W cyklu średnim zużywa zaledwie 6,1 litra na 100 kilometrów. Pod tym względem jeszcze lepiej wypada bestsellerowa odmiana hybrydowa. 136-konny układ przyjazny środowisku został sprzężony z automatyczną skrzynią biegów. Jego eksploatacja jest bardzo wygodna i gwarantuje zużycie paliwa w mieście na poziomie 4 litrów. To rekord robiący wrażenie nie tylko w klasie kompaktowej.

Toyota Auris Freestyle Toyota Auris Freestyle fot. Toyota

Nie czekaj, korzystaj ze specjalnej oferty

Auris jest nowoczesnym i bardzo komfortowym samochodem. Wciąż stanowi świetną propozycję dla osób żądnych funkcjonalności, niskich kosztów serwisowych i symbolicznej konsumpcji paliwa. Specjalna oferta obejmuje wszystkie wersje wyposażeniowe i silnikowe. Korzyści sięgają kilkunastu tysięcy złotych, dzięki czemu bogato wyposażoną Toyotę można użytkować już za 599 złotych miesięcznie w ramach leasingu SMARTPLAN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.