Za co warto dopłacać w miejskim SUV-ie? Sprawdziliśmy na przykładzie Seata Arony

Najmniejszy w gamie crossover Seata oferuje ogromne możliwości personalizacji. Poza kilkoma poziomami wyposażenia, mamy do wyboru wiele opcji, które dotąd dostępne były w autach z wyższych segmentów. Sprawdzamy, co warto mieć na pokładzie Arony.
SEAT Arona również został nagrodzony Red Dot Award (mat. prasowe) SEAT Arona również został nagrodzony Red Dot Award (mat. prasowe) SEAT Arona również został nagrodzony Red Dot Award (mat. prasowe)

Zacznij od dwukolorowego nadwozia

Wszechstronny Seat jest jednym z największych przedstawicieli swojego segmentu. Auto mierzy 414 centymetrów długości, 178 szerokości i 154 wysokości. Nadwozie można wzbogacić kontrastującym dachem oraz lusterkami bocznymi. Do wyboru pozostają koła w rozmiarze 16-18 cali, a także 10 kolorów karoserii.

SEAT Arona SEAT Arona SEAT

Wiele udogodnień w standardzie

Arona oferuje pięć poziomów wyposażenia: Reference, Style, Full LED, Xcellence i FR. Już w podstawowej odmianie możemy liczyć na wiele udogodnień podnoszących komfort i bezpieczeństwo codziennej eksploatacji. To między innymi:

  • Asystent podjazdu
  • Komplet poduszek powietrznych
  • Elektrycznie sterowane przednie i tylne szyby
  • Manualna klimatyzacja
  • Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem
  • Komputer pokładowy
SEAT Arona SEAT Arona SEAT

Dopasuj crossovera do własnych preferencji

Nie warto ograniczać się tylko do konfiguracji narzuconej przez importera. Bogaty w udogodnienia katalog pozwala personalizować auto w każdej kwestii. Lista dodatków jest naprawdę długa, a sporo gadżetów poprawi wygodę podczas codziennych dojazdów do pracy lub weekendowych wycieczek za miasto. Sprawdziliśmy ofertę i z czystym sumieniem możemy polecić następujące opcje:

  • System bezluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu oraz aktywny tempomat utrzymujący prędkość i odległość względem poprzedzającego pojazdu - 1971 złotych
  • System dźwiękowy sygnowany przez BeatsAudio - 2190 złotych
  • System multimedialny z 8-calowym ekranem dotykowym, nawigacją, kamerą cofania i sterowaniem głosowym - 3551 złotych
  • Pakiet schowków obejmujący podłokietnik między przednimi fotelami, zamykany schowek przed pasażerem i siatkę w bagażniku - 1095 złotych
Kupując SEAT-a Arona mamy do wyboru aż 10 kolorów nadwozia i 3 kolory dachu. (mat. prasowe) Kupując SEAT-a Arona mamy do wyboru aż 10 kolorów nadwozia i 3 kolory dachu. (mat. prasowe) Kupując SEAT-a Arona mamy do wyboru aż 10 kolorów nadwozia i 3 kolory dachu. (mat. prasowe)

Nie przepłacaj

Seat rozsądnie wycenił poszczególne specyfikacje wyposażeniowe i dodatkowe opcje. Wiele z nich występuje w atrakcyjnych pakietach, które po prostu warto mieć na pokładzie. Ofertę uzupełnia atrakcyjny program finansowania, który sprawia, że miejskiego crossovera można użytkować już za niewiele ponad 500 złotych miesięcznie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.