Nissan X-Trail z nowym cennikiem. Praktyczna terenówka tańsza o 18 tysięcy złotych

X-Trail to największy w gamie Nissana SUV, który jest jednocześnie najbardziej terenowy. Zyskał nową paletę nowoczesnych jednostek napędowych i został objęty atrakcyjną ofertą. Ogromnego SUV-a można kupić teraz na bardzo korzystnych warunkach.
Nissan X-Trail 2017 Nissan X-Trail 2017 fot. Nissan

7 osób na pokładzie

Japoński SUV ma 464 centymetrów długości i 171 wysokości. Rozstaw osi wynosi 271 cm. Jego wnętrze w komfortowych warunkach zmieści 7 osób. Bagażnik w 5-osobowej konfiguracji pochłonie 550 litrów. Próg załadunku znajduje się na wysokości 74 centymetrów. W razie potrzeby przewiezienia większych gabarytowo przedmiotów wystarczy złożyć oparcie asymetrycznej kanapy, by uzyskać imponujące 1982 litry. Pokrywa kufra unosi się elektrycznie.

Nissan X-Trail 2017 Nissan X-Trail 2017 fot. Nissan

Nowe jednostki napędowe

Od roku Nissan X-Trail ma w ofercie nowy silnik - diesla o pojemności 1.8 litra o mocy 150 koni mechanicznych i 340 Nm w zakresie 1750-2500 obr./min. Motor można połączyć z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi zaledwie 6,5 litra. Warto dodać, że SUV z wysokoprężnym napędem może holować przyczepę o masie dwóch ton. Paletę uzupełnia benzynowa jednostka 1.3 DIG-T. Generuje 160 KM i 270 Nm. Zapewnia przyspieszenie do setki w 11,5 sekundy i prędkość maksymalną 198 km/h. Łączy się z dwusprzęgłową przekładnią automatyczną.

Nissan X-Trail to nie tylko dynamiczne i nowoczesne silniki. To także inteligentny napęd na obie osie. Systemem 4x4 zawiadujemy pokrętłem umieszczonym między przednimi fotelami. Do wyboru użytkownika oddano kilka trybów - napęd na przód, automatycznie dołączany tył lub równy rozkład momentu obrotowego między osiami. To w połączeniu z 21-centymetrowym prześwitem pozwala z powodzeniem zapuszczać się na nieutwardzone szlaki. Nissan radzi sobie z przeszkodami wodnymi, a także koleinami wypełnionymi błotem czy stromymi podjazdami.

Nissan X-Trail 2017 Nissan X-Trail 2017 fot. Nissan

Atrakcyjna oferta

Flagowy SUV Nissana teraz dostępny jest w atrakcyjnej ofercie promocyjnej. Najwyższy rabat sięga aż 18 tysięcy złotych. To jedna z najlepszych ofert w segmencie. Dodatkowo producent oferuje wydłużenie fabrycznej gwarancji do 5 lat. Szczegóły wyprzedażowej oferty znajdziesz w linku poniżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.