Koreańczycy potrafią zrobić świetne auto - te nowinki trafiły na pokład najnowszego sedana

Najnowsza propozycja w gamie Hyundaia mocno wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim odważnym projektem nadwozia, dobrymi właściwościami jezdnymi i dodatkami, które jeszcze niedawno zarezerwowane były dla klasy premium. Sprawdzamy możliwości koreańskiej limuzyny - Hyundaia Elantra.
Hyundai Elantra 2019 Hyundai Elantra 2019 fot. Hyundai

Elegancki wygląd

Niełatwo jest zaprojektować atrakcyjnego sedana. Koreańczycy jednak błyskawicznie odrabiają lekcję i każdy nowy model przekonuje dopieszczonym wyglądem i najnowocześniejszymi technologiami. Nie inaczej jest z Elantrą. Reprezentacyjna limuzyna osadzona na 17-calowych obręczach, wyposażona w przyciemnione szyby i w pełni LED-owe reflektory, skutecznie przyciąga wzrok.

Hyundai Elantra 2019 Hyundai Elantra 2019 fot. Hyundai

Wnętrze naszpikowane gadżetami

Przestronne wnętrze 462-centymetrowej limuzyny przekonuje logicznym projektem i wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi. Pokład można spersonalizować po swojemu. Dostępnych jest kilka kolorów tapicerki, a także skórzane oraz aluminiowe dekory. Zestaw uzupełnia zaawansowana elektronika. To przede wszystkim zaawansowany kombajn multimedialny z 7-calowym, dotykowym ekranem i możliwością przeniesienia aplikacji ze smartfona na główny wyświetlacz. Całości dopełnia dobrej jakości kamera cofania i wydajny zestaw audio.

Na plus jest także przestrzeń w dwóch rzędach siedzeń. Kilkuset kilometrowa podróż z kompletem pasażerów na pokładzie nie stanowi najmniejszego problemu. Wygodne, solidnie wyprofilowane i regulowane w kilku płaszczyznach fotele zamontowano dość nisko, przez co łatwo znaleźć nić porozumienia z maszyną.

Hyundai Elantra 2019 Hyundai Elantra 2019 fot. Hyundai

Bezpieczeństwo priorytetem

Nowoczesny samochód musi być komfortowy i skutecznie chronić pasażerów przed zewnętrznymi zagrożeniami. Elantra wykrywa pojazdy w martwym polu, wspomaga ruszanie pod wzniesienie, a w standardzie ma 7 poduszek powietrznych. Wysokogatunkowa stal AHSS ma na celu maksymalne pochłanianie siły uderzeniowej i ochronę podróżników.

Hyundai Elantra 2019 Hyundai Elantra 2019 fot. Hyundai

Kiedy, jak nie teraz

Auto z roku modelowego 2019 przyciąga uwagę dynamiką, wysokim poziomem bezpieczeństwa i elektronicznymi gadżetami, które umilą nawet najdłuższą podróż. Dodatkowo Hyundai Elantra dostępny jest teraz w jednym z atrakcyjnych programów finansowania, ubezpieczeniem na preferencyjnych warunkach i z premią za odkup dotychczasowego samochodu klienta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.