Brytyjski SUV w cenie kompakta! Brzmi absurdalnie, ale do końca marca Range Rover Evoque ma takie ceny

Range Rover Evoque przebojem wdarł się na scenę zdominowaną przez niemieckie SUV-y. Wniósł sporo świeżości, nowoczesnych technologii i dynamiki. Dzięki akcji promocyjnej brytyjskiej marki, luksusowe auto dostępne jest teraz w cenie przedstawiciela klasy popularnej.
Range Rover Evoque po liftingu Range Rover Evoque po liftingu Fot. Land Rover

Innowacyjna stylistyka

Brytyjczycy potrafią projektować piękne samochody. Nienaganna sylwetka została naznaczona nie tylko dynamicznymi przetłoczeniami, ale także rozwiązaniami, których próżno szukać u konkurencji. To między innymi biksenonowe reflektory ze światłami do jazdy dziennej LED. Ofertę uzupełnia jeden z dwunastu lakierów oraz aluminiowe obręcze w rozmiarze od 17 do 20 cali.

Range Rover Evoque Range Rover Evoque Range Rover

Wyposażenie klasy premium

Range Rover Evoque celuje w bardzo wymagających klientów. Może o tym świadczyć długa lista pokładowych udogodnień zarezerwowanych dla producentów serwujących najnowocześniejsze technologie. To między innymi:

  • 10" ekran dotykowy systemu Touch Pro
  • Wentylowane fotele przednie, regulowane elektrycznie w 16 kierunkach
  • Skórzana tapicerka foteli i nowoczesne wykończenie wnętrza
  • Legendarny napęd AWD i 9 stopniowa, automatyczna skrzynia biegów
  • Nagłośnienie audio firmy Meridian (systemy posiadające nawet 16 głośników)
  • Elektryczna pokrywa bagażnika obsługiwana gestem
Range Rover Evoque po liftingu Range Rover Evoque po liftingu Fot. Land Rover

Turbodoładowanie w standardzie

Do wyboru oddano klientom cztery jednostki napędowe z rodziny Ingenium, diesle o mocy od 150 do 180KM oraz dynamiczny silnik benzynowy o mocy 240KM. Najszybszy z nich przyspiesza do setki w zaledwie 7,3 sekundy i rozpędza się do 217 km/h, zużywając przy tym zaledwie 7,3 litra benzyny na 100 kilometrów.

Range Rover Evoque po liftingu Range Rover Evoque po liftingu Fot. Land Rover

Oferta nie do odrzucenia

Dynamiczny, przestronny SUV klasy premium dostępny jest w cenie popularnych crossoverów takich jak Toyota RAV4 czy Honda CR-V, czy sportowego kompaktu - Skody Octavii RS. Suma korzyści podczas akcji promocyjnej wynosi aż 60 tysięcy złotych. Decydując się na wynajem długoterminowy, opłata wstępna wynosi 0 złotych, a miesięczna rata zaczyna się od 1481 zł. Specjalna oferta ma jednak ograniczenia. Obowiązuje tylko do końca marca, więc warto się pospieszyć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.