Dwa oblicza Skody Kodiaq. Największy SUV może być terenówką i rodzinnym autem w jednym

Nie bez powodu Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zdecydowało się na terenowe Skody z napędem 4x4. Wszystko dzięki przestronnemu wnętrzu, dobrym osiągom i świetnemu wyposażeniu. Co ma do zaoferowania Skoda Kodiaq?
Skoda Kodiaq 
Skoda Kodiaq MATERIAŁY PRASOWE

Prawdziwe auto terenowe

Skoda Kodiaq, jak na auto terenowe przystało, jest dostępna z napędem 4x4 w następujących wersjach silnikowych:

  • 1.5 TSI 150 KM z 7-biegowym automatem DSG
  • 2.0 TSI 190 KM z 7-biegowym automatem DSG
  • 2.0 TDI 150 KM z 6-biegową skrzynią manualną lub 7-biegowym automatem DSG
  • 2.0 TDI 190 KM z 7-biegowym automatem DSG

Oprócz szerokiego wyboru jednostek napędowych z napędem 4x4, auto jest dostępne w tej konfiguracji we wszystkich wersjach wyposażenia: podstawowej Ambition, Business, Style i w topowej odmianie Laurin&Klement.

Skoda Kodiaq Laurin & Klement Skoda Kodiaq Laurin & Klement fot. Skoda

Terenówka klasy premium

Warto zwrócić uwagę na to, co do zaoferowania ma wersja Laurin&Klement. Decydując się na tę opcję dostaniemy między innymi system Travel Assist, który będzie rozpoznawał znaki drogowe. W tej wersji znajdzie się również niezwykle przydatny zarówno do jazdy w mieście, jak i manewrowania na ciasnych leśnych drogach system kamer 360 stopni. Dla spragnionych wrażeń terenowych wersja Laurin&Klement ma do zaoferowania zawieszenie adaptacyjne DCC w połączeniu z funkcją OFF-ROAD. Dla ceniących sobie ciszę, opcja premium w cenniku Skody Kodiaq proponuje dźwiękochłonne szyby boczne z przodu. A to i tak nie wszystko.

Skoda wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. W trosce o bezpieczeństwo kierowców, w dodatkowym wyposażeniu znajdziemy system LANE ASSIST (asystent pasa ruchu), funkcję automatycznego hamowania podczas manewru cofania, czy istotny z punktu widzenia TOPR-u pakiet na bezdroża, który dodatkowo osłoni podatne na uszkodzenia elementy podwozia i karoserii.

Za dopłatą dostaniemy także wirtualny kokpit z możliwością personalizacji. Dla tych pragnących podziwiać piękne widoki znajdzie się panoramiczny dach. Te i wiele innych opcji wyposażenia znajdziecie poniżej.

Skoda Kodiaq Laurin & Klement Skoda Kodiaq Laurin & Klement fot. Skoda

Rodzinne auto z rabatami

A co, jeśli zainteresowany kupnem Skody Kodiaq ma na przykład czwórkę dzieci? Skoda oferuje rozszerzenie do wersji 7-miejscowej za dopłatą w wysokości 4 tys. złotych do każdej wersji wyposażenia. Ponadto czeski producent kusi rabatami. Skodę Kodiaq w topowej wersji Laurin&Klement z dwulitrowym Dieslem i automatem DSG dostaniemy teraz o 8 tys. zł taniej. Oprócz rabatów na modele które znalazły się w poniższym cenniku, Skoda oferuje przeceny na pakiety wyposażenia. Przykładowo pakiet zawierający system nawigacji satelitarnej, podgrzewane fotele przednie, kamerę cofania i bezkluczykowy dostęp, możemy dostać taniej o 3200 złotych.

Ta, jak również wiele innych promocji jest dostępna na wybrane modele Skody Kodiaq. W poniższym cenniku znajdziesz rabaty, które przygotował czeski producent.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.