Ile kosztuje jazda nowym Oplem Astra w abonamencie? Bestsellerowy kompakt za mniej niż 400 zł miesięcznie

Wystarczy 6 kroków, by stać się właścicielem nowego samochodu bez wychodzenia z domu. Prześwietliliśmy ofertę Carsmile i znaleźliśmy Astrę ze 125-konnym silnikiem benzynowym za 399 złotych miesięcznie.
Opel Astra Opel Astra fot. Opel

Samochód przez Internet

Mechanizm działania Carsmile jest bardzo prosty. Wchodzimy na stronę i określamy swoje preferencje. Wybór samochodów różnych marek jest ogromny. Wybieramy producenta, model, formę użytkowania i finansowania. Oferta obejmuje auta popularne, premium, a także użytkowe.

Opel Astra Opel Astra fot. Opel

Nie musisz wychodzić z domu, by odebrać kluczyki

Po ustaleniu konkretnego modelu samochodu, należy wybrać silnik i wersję wyposażeniową. Auto może mieć manualną lub automatyczną skrzynię, a także napęd na przednią, tylną oś, bądź 4x4. Algorytm jest przejrzysty i łatwy do opanowania. Kolejny krok dotyczy ustalenia czasu trwania umowy, wysokości miesięcznej raty i stawki kilometrowej. Weryfikacja zdolności finansowych klienta może odbyć się online. Dopięcie szczegółów w taki sposób jest bardzo wygodne, bowiem po pomyślnym przejściu przez formularz i załatwieniu formalności z przedstawicielem serwisu, można zdecydować się na dostarczenie auta pod wskazany adres.

Opel Astra Opel Astra fot. Opel

Wszystko w pakiecie

Co ważne, w jednej racie zawierają się wszystkie koszty związane z eksploatacją pojazdu. To między innymi:

  • pakiet serwisowy obejmujący wymiany: oleju, filtrów, klocków i tarcz hamulcowych a nawet piór wycieraczek;
  • dwa komplety opon - letnie i zimowe wraz z sezonowymi wymianami i przechowywaniem;
  • pełny pakiet ubezpieczeniowy w tym polisy OC, AC oraz NNW na cały okres trwania umowy;
  • pomoc na miejscu lub zapewnienie lawety w razie awarii lub szkody komunikacyjnej.
Opel Astra Opel Astra Carsmile

Opel Astra za 399 złotych miesięcznie

Zdecydowaliśmy się na skonfigurowanie Opla Astry, bo to jeden z ulubionych samochodów Polaków. W rankingach sprzedaży każdego roku zajmuje bardzo wysokie pozycje. Do tego jest funkcjonalny, dynamiczny i produkowany w gliwickich zakładach koncernu. Opel ze 125-konnym silnikiem benzynowym przyspiesza do setki w 9,5 sekundy i zużywa średnio 5,1 litra paliwa na 100 kilometrów. Potrafi zabrać na pokład 1210 litrów bagażu i rozpędzić się do 205 km/h.

Opel Astra Opel Astra fot. Opel

Co dostajemy?

Symulację wykonaliśmy na wersji wyposażeniowej Enjoy. Ma na pokładzie klimatyzację, elektrycznie sterowane cztery szyby, komputer pokładowy, 6 poduszek powietrznych, wielofunkcyjną kierownicą i 7-calowy ekran dotykowy zawiadujący multimediami.

Auto w takiej wersji można mieć już za 399 złotych miesięcznie i 17 gr za kilometr przebiegu. Ustaliśmy czas trwania umowy (najem) na 60 miesięcy i wysokość wkładu własnego na poziomie 25 tysięcy złotych - niewiele mniejsza jest średnia kwota transakcyjna na auta z rynku wtórnego. Po zakończeniu leasingu lub najmu, można samochód wykupić lub zdecydować się na nowszy model. Oferta jest bardzo elastyczna, więc każdy z łatwością dopasuje ją do własnych preferencji.

Więcej o: