Skoda Superb 4x4 z nowym cennikiem. Ile trzeba teraz zapłacić za flagową limuzynę?

Flagowy model Skody - Superb, przekonuje największym w klasie wnętrzem, luksusowymi dodatkami z zakresu komfortu i bezpieczeństwa, a także napędem na cztery koła. Zarówno limuzyna, jak i kombi dostępne są teraz w bardzo atrakcyjnych cenach.
Skoda Superb L&K Skoda Superb L&K fot. Skoda

Największy w swojej klasie

Wyrazisty design, atrakcyjnie zaprojektowane detale i rozwiązania, które jeszcze kilka lat temu dostępne były jedynie w klasie premium - tak najprościej można opisać flagowy model czeskiej marki. Skoda Superb występuje jako liftback i przepastne kombi. Rodzinna wersja mierzy 485,6 centymetra długości, 186,4 cm szerokości i 147,7 cm wysokości. To wystarczy, by być jednym z największych przedstawicieli gatunku. W wersji 4x4 sprawdzi się w każdych warunkach.

Skoda Superb L&K Skoda Superb L&K Fot. Skoda

Bezpieczeństwo

Po co w limuzynie lub kombi napęd na obie osie? Przede wszystkim z uwagi na bezpieczeństwo codziennej eksploatacji. Stały system napędu 4x4 sprawdzi się nie tylko zimą, lecz również podczas roztopów, ulewnego deszczu i na luźnym podłożu. Napęd oparty na sprzęgle typu Haldex sprawnie żongluje niutonometrami. W zależności od warunków, przekazuje moment obrotowy na koła, które mają najlepszą przyczepność. Dzięki temu łatwo będzie wyjechać z zaśnieżonego parkingu lub dynamicznie wystartować na śliskiej drodze.

Skoda Superb L&K Skoda Superb L&K fot. Skoda

Napęd 4x4 łączony z mocnymi silnikami

Coraz więcej klientów decyduje się na mocne jednostki napędowe. W związku z tym, Skoda przygotowała dla nich specjalną ofertę. Napęd na obie osie łączony jest teraz zarówno z benzynowym 2.0 TSI (272 KM), jak i z najmocniejszym w gamie dieslem. 2.0 TDI o mocy 190 koni mechanicznych. Silnik współpracuje z dwusprzęgłową, automatyczną przekładnią i zapewnia świetne osiągi. Do setki przyspiesza w 8 sekund i rozpędza się do 228 km/h. Przy okazji, zużywa niewielkie ilości paliwa - w cyklu średnim, komputer pokładowy wskaże około 6,1 litra na 100 kilometrów.

Skoda SUPERB COMBI Skoda SUPERB COMBI Skoda

Atrakcyjna oferta

Skoda Superb 4x4 występuje zarówno w postaci rodzinnego kombi, jak i reprezentacyjnej limuzyny. Auto można wybrać w jednej z czterech specyfikacji. Najwięcej emocji wywołuje wersja Sportline. Ma obniżone i nieco utwardzone zawieszenie, bogate wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa, a także szereg detali podnoszących jego atrakcyjność. Dzięki opublikowaniu nowego cennika, klienci mogą sporo zyskać, a decydując się na pozostawienie starego auta w rozliczeniu dostać rabat na zakup nowego modelu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.