Fiat obniżył ceny aut dla profesjonalistów. Ducato dostępne za 645 zł miesięcznie.

Ducato to niepodważalny lider wsród aut dostawczych. Występuje w kilku wersjach nadwoziowych, rodzajach zabudowy, a także specyfikacjach wyposażeniowych. Fiat Professional przedstawił wraz z początkiem roku nowy cennik jednego ze swoich najważniejszych modeli.
Fiat Ducato Fiat Ducato Fiat Professional

Tylko 645 złotych miesięcznie

Fiat stworzył niezależną stronę, na której gromadzi oferty rozmaitych samochodów z gamy Fiat Professional. Auta są fabrycznie nowe, z gwarancją i stacjonują u różnych lokalnych dilerów. Pośród dziesiątek ofert, znaleźliśmy wiele, w naprawdę przystępnych cenach. Jedną z ciekawszych jest Ducato Furgon L1H1 ze 130-konnym silnikiem wysokoprężnym. Dostępny jest za 645 złotych (plus ubezpieczenie). Poniżej znajdziesz warunku leasingu.

Fiat Ducato Fiat Ducato Fiat Professional

Mnóstwo możliwości personalizacji

Ducato jest wszechstronnie utalentowany. Potrafi przewozić nie tylko towar, lecz również ludzi. Wersja transportowa zmieści do 17 m3 ładunku lub 2,2 tony. Odmiana osobowa ma duże powierzchnie przeszklone i bardziej osobowe wykończenie wnętrza. Jest też Fiat z napędem 4x4 z automatycznie rozdzielanym momentem na obie osie poprzez sprzęgło wiskotyczne. Jeśli ktoś ma życzenie, na dostawczym Włochu może zbudować sobie również pełnowartościowego Campera. Wiele takich z powodzeniem podbija austriacko-włoskie przełęcze w Alpach.

Fiat Ducato Fiat Ducato Fiat Professional

Mocny napęd

Paleta jednostek napędowych powinna zadowolić każdego. W zależności od potrzeb i masy przewożonego towaru, można wybierać pośród czterech silników wysokoprężnych - 115, 130, 150 i 177 KM. Jest też odmiana zasilana gazem ziemnym. Wysokoprężny motor ma 3 litry pojemności, generuje 136 KM i 350 Nm. Wszystkie motory spełniają rygorystyczne normy emisji spalin Euro 6. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów i atrakcyjnie wycenionych rozmaitych wersji Ducato.

Fiat Ducato Fiat Ducato Fiat Professional

Uniwersalność do klucz do sukcesu

Ducato to bardzo częsty obrazek na polskich drogach. Auto przekonuje nie tylko ceną, lecz przede wszystkim możliwościami przewozowymi. Ponadto, występuje w ponad 2000 wersji, a jego długość wynosi o 496 do 541 centymetrów. To wszystko sprawia, że z łatwością można go dopasować do wymagań i potrzeb własnej firmy.

Więcej o: