Dlaczego warto pamiętać o Infiniti Q50, wybierając sedana klasy premium?

Q50 to jeden z najbardziej oryginalnych i jednocześnie najciekawszych przedstawicieli segmentu. Za japońskim sedanem klasy premium przemawia garść argumentów, które powinny nas przekonać. To nie tylko innowacyjny układ kierowniczy, lecz również dynamika i komfort w czasie codziennej eksploatacji. Prześwietlamy ofertę bestsellera Infiniti.
Infiniti Q50 Infiniti Q50 Infiniti

O to właśnie chodzi

Infiniti nie bierze jeńców. Daje użytkownikowi wszystko to, co w klasie premium najważniejsze - poczucie jedności z maszyną oraz wysoki komfort pokonywania setek kilometrów. Bestsellerowy model japońskiego producenta niedawno przeszedł lifting, który wyraźnie wzmocnił jego pozycję na rynku. Co ważne, luksusowy sedan jest teraz dostępny w nowej, lepszej cenie. Wiele samochodów dostępnych jest od ręki. Wystarczy wejść na stronę producenta i zapoznać się z szeroką ofertą.

Infiniti Q50 Infiniti Q50 Infiniti

Nowoczesne technologie i komfort

Infiniti to nie tylko atrakcyjny wygląd. Pod ładnie narysowanym nadwoziem znajdziemy mnóstwo dopracowanych elementów wpływających na bezpieczeństwo i wygodę codziennej eksploatacji. Pokład wyłożono wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi - aluminium i skórą. Fotele są wygodne i mocno wyprofilowane. Miejsca nie brakuje też w drugim rzędzie siedzeń oraz bagażniku. Centralny kokpit zdobią dwa ekrany dotykowe, a nad jakością dźwięku czuwa nagłośnienie Bose z 16 głośnikami. Większość udogodnień występuje już w standardowej wersji.

Infiniti Q50 Infiniti Q50 Infiniti

Pełna moc pod kontrolą

Pod maską Q50 mogą pracować rozmaite jednostki napędowe (benzynowa, diesel), ale to hybryda budzi największe emocje. Ma 364 koni mechanicznych mocy systemowej i gwarantuje świetne osiągi. Napędowi wtóruje precyzyjny układ kierowniczy, system AWD, a także zawieszenie, które w każdych warunkach pozwala czuć się pewnie za kierownicą.

Infiniti Q50 Infiniti Q50 Infiniti

Bogate wyposażenie w standardzie

Infiniti zdążyło nas przyzwyczaić, że większość pokładowych udogodnień dostajemy w standardzie. Na liście wyposażenia wersji podstawowej znajdziemy między innymi:

  • progresywne wspomaganie układu kierowniczego;
  • tempomat;
  • reflektory w technologii LED z automatyczną regulacją wysokości i światłami do jazdy dziennej;
  • system nawigacji INFINITI z informacjami o ruchu ulicznym i odbiornikiem rozgłośni nadających w systemie cyfrowym DAB;
  • podwójne ekrany dotykowe (ośmio- i siedmiocalowy LCD z wejściem VGA);
  • elektryczne szyby we wszystkich drzwiach z funkcją automatycznej obsługi inteligentnym kluczykiem;
  • system aktywnej kontroli hałasu (ANC - Active Noise Control).
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.