Pakiet przeglądów - czy opłaca się tak zabezpieczyć nowe auto?

Regularne przeglądy to wiele korzyści dla kierowcy. Podczas eksploatacji zyskuje pewność, że na drodze nie przydarzy się nic niepokojącego, a także bezcenny spokój. W zależności od preferencji, zakres serwisu można dopasować do własnych potrzeb.
Skoda Superb L&K Skoda Superb L&K Fot. Skoda

Pewność od pierwszego dnia

Pakiet przeglądów to nowy program Skody przygotowany dla nabywców nowych samochodów. Użytkownik, który przystąpi do programu, zyskuje szereg korzyści. Jedną z nich jest pewność, że nie poniesie żadnych kosztów wynikających ze standardowego planu serwisowego. Beneficjenta nie dotyczą też ewentualne zmiany cen przeglądów wraz z potrzebnymi częściami i materiałami eksploatacyjnymi. Ma on także możliwość wyboru dowolnego ASO na terenie całego kraju.

Salon Skoda Salon Skoda JAKUB ORZECHOWSKI

Szeroki zakres serwisu

Podczas przeglądu klient ma gwarancję wymiany szeregu elementów. To między innymi:

  • filtr paliwa;
  • filtr powietrza;
  • świece zapłonowe;
  • olej silnikowy;
  • filtr oleju;
  • podkładka korka oleju.

Czynności serwisowych jest znacznie więcej. W czasie wykonywanych prac w ASO, klient może dodatkowo skorzystać ze strefy relaksu w salonie i odpocząć przy kawie. Odpowiednia dbałość o samochód to także wyższa wartość rezydualna.

Skoda Superb L&K Skoda Superb L&K fot. Skoda

Dopasuj program do własnych potrzeb

Pakiet przeglądów można dokupić do każdego modelu Skody. Serwisy bazują na oryginalnych częściach, a zakres programu każdy w łatwy sposób dopasuje do własnych preferencji. Wariantów przewidziano kilka. Opiekę serwisową można wydłużyć nawet do 4 lat i przebiegu 120 tysięcy kilometrów, bez ponoszenia dodatkowych kosztów w ASO za wymieniane podzespoły. To wartości skrajne. Dostępne są też inne możliwości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.