Internetowy salon samochodowy marki Jeep. Prześwietlamy oferty z całej Polski

Pierwszy miesiąc nowego roku już za nami, a to oznacza finisz wyprzedaży roczników. W ofertach producentów wciąż jest wiele atrakcyjnych propozycji, a wyprzedawane modele imponują bogatym wyposażeniem.
Jeep Renegade Jeep Renegade fot. Piotr Mokwiński

Wirtualny salon Jeep

Wyprzedaż rocznika obejmuje modele na tzw. "stocku", czyli te, które dealer ma w swoim salonie. Często są to samochody demonstracyjne, lub zamówione przez dealera. Charakteryzują się nietypowymi konfiguracjami i niejednokrotnie bogatym wyposażeniem. Jednak trudno wyobrazić sobie jeżdżenie po całej Polsce w poszukiwaniu idealnego egzemplarza. Dla ułatwienia Jeep stworzył wirtualny salon, w którym zgromadzone są wszystkie wyprzedażowe oferty z całego kraju. Dzięki temu łatwo zrobić rozeznanie bez wychodzenia z domu. Poniżej znajdziesz wszystkie oferty modeli Jeep'a na wyprzedaży rocznika.

Jeep Renegade 2018 Jeep Renegade 2018 Jeep

Jeep Renegade za niecałe 600 zł miesięcznie

Najmniejszym Jeep'em w gamie jest Renegade. Niepozorne rozmiary jednak nie skreślają go w kwestii możliwości terenowych. Oferta tego modelu w wirtualnym salonie marki Jeep jest bardzo bogata, a najwięcej znajdziemy wariantów z litrowym silnikiem o mocy 120 KM.

Producent wychodzi w stronę klientów oferując zakup aut za gotówkę, na kredyt, bądź w leasingu z 1-procentowym wykupem. Wówczas możemy dowolnie skonfigurować ofertę pod kątem wpłaty własnej, czy długości trwania umowy. Dzięki temu Jeepa Renegade możemy mieć nawet za 569 zł netto miesięcznie.

Jeep Compass 2017 Jeep Compass 2017 fot. Filip Trusz

Jeep Compass - duży SUV w cenie kompakta

Marka Jeep ma w gamie nie tylko pogromców bezdroży, choć amerykańskim modelom trudno odmówić terenowego charakteru. Jeep Compass to model, który różnie dobrze sprawdzi się w trasie, jak i w terenie, czy w mieście. Przestronne nadwozie, bagażnik o pojemności 438 litrów, napęd na cztery koła i dwulitrowy silnik MultiJet o mocy 170 KM sprawiają, że to bardzo uniwersalny samochód. I na dojazdy do pracy, ale także podczas rodzinnego urlopu, czy spontanicznego weekendowego wypadu w bezdroża.

W ofercie finału wyprzedaży rocznika, Compass z napędem na cztery koła i 9-stopniową automatyczną skrzynią biegów kosztuje 1184 zł netto miesięcznie, czyli mniej więcej tyle, za ile kupimy dobrze wyposażone auto kompaktowe.

Więcej o:
Copyright © Agora SA