Wyprzedaż samochodów Toyoty - modele tańsze o prawie 30 tys. zł

Początek roku na rynku motoryzacyjnym oznacza jedno - wyprzedaż rocznika. Marki kuszą rabatami, ale mało która firma oferuje tak duże upusty jak Toyota. Na niektórych modelach klienci mogą zaoszczędzić całkiem spore pieniądze.
Toyota Avensis
Toyota Avensis MATERIAŁY PRASOWE

Toyota Avensis prawie 30 tys. taniej

To już ostatni dzwonek by kupić Toyotę Avensis, ponieważ model całkowicie znika z rynku. Na pożegnanie marka oferuje aż 18 proc. rabatu na rodzinne kombi. To najlepsza oferta nie tylko wśród samochodów Toyoty. Także w zestawieniu ofert wyprzedażowych wszystkich marek, nie znajdziemy zbyt wielu lepszych okazji. Upust na Avensisa wynosi nawet 29 100 zł. Decydując się na leasing, miesięczna rata za duże kombi segmentu D to 859 zł netto miesięcznie. Poniżej znajdziesz szczegółową ofertę rabatową na Avensisa i inne modele Toyoty.

Toyota Aygo 2018 Toyota Aygo 2018 fot. Toyota

Toyota Aygo za 449 zł miesięcznie

Toyota Aygo jest jednym z najczęściej wybieranych aut miejskich. Kompaktowe rozmiary i możliwość kolorystycznej personalizacji nadwozia sprawiają, że to model często wybierany przez młode, aktywne osoby. Teraz miejskie Aygo można kupić nawet 11 700 zł taniej. Jak przekłada się to na miesięczne koszty leasingu? Korzystając z oferty możemy mieć ten miejski samochód za 449 zł netto miesięcznie. To jednak nie wszystko - marka oferuje wiele pakietów bogatego wyposażenia w atrakcyjnych cenach.

Toyota Auris Freestyle Toyota Auris Freestyle fot. Toyota

Toyota Auris - duży rabat na pożegnanie modelu

Nie tylko Avensis znika z katalogów japońskiej marki. Wkrótce Toyota Auris zostanie zastąpiona nową Corollą Hatchback. Oby ta zmiana była udana, bo Auris stał się ulubieńcem wielu kierowców - nie bez powodu tak dużo flot decydowało się na zakup właśnie tego modelu. To jednak nie wszystko - Toyoty od lat są cenione za wytrzymałość i solidność, więc decyduje się na nie także wielu klientów prywatnych. Teraz Aurisa z najpopularniejszym silnikiem 1.33 Dual VVT-i o mocy 99 KM można kupić z rabatem ponad 14 tys. zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.