Fiaty dla profesjonalistów. Panda Van, Doblo i Fullback z nowymi, obniżonymi cenami

Branża przedsiębiorców ma w Polsce ponad 70% rynku nowych samochodów. Nie dziwi więc szeroka oferta Fiata skierowana do tej grupy docelowej. Włoski producent ma w swojej ofercie pojazdy wszechstronne i wielozadaniowe. Obecnie, z dużymi rabatami.
Fiat Panda Van Fiat Panda Van fot. Fiat | Fiat Panda Van

Fiat Professional - czołowy gracz na polskim rynku

Fiat Professional od lat jest jednym z czołowych graczy na rynku skierowanym do firm. Szeroka oferta włoskiego koncernu ma swoje odzwierciedlenie w rankingach sprzedaży, gdzie chociażby Ducato nie ma sobie równych. Sprawdźmy zatem, na jakie korzyści mogą liczyć przedsiębiorcy.

Fiat przygotował specjalną stronę, gdzie każdy z łatwością wyszuka pożądany model. Ofert jest naprawdę sporo, choć dość szybko kolejne auta znikają. Są nowe, gotowe do odbioru i z zerowym przebiegiem. Do tego w ciekawych konfiguracjach wyposażeniowych i dużych możliwościach ładunkowych. Poniżej można zapoznać się z pełną ofertą.

Fiat Panda Van Fiat Panda Van fot. Fiat | Fiat Panda Van

Fiat Panda Van

Najmniejszy model w ofercie idealnie sprawdzi się nie tylko w miejskich warunkach. Dwuosobową Pandę z benzynowym silnikiem o pojemności 1.2 litra znaleźliśmy u dilera w Kielcach. Auto z zerowym przebiegiem pochodzi z 2018 roku. Ma 69 koni mechanicznych, manualną skrzynię biegów, napęd na przednią oś i zużywa w cyklu średnim zaledwie 5,2 litra. Szukający dalszych oszczędności, mogą pokusić się o montaż instalacji gazowej. Auto przeceniono blisko o 7 tysięcy złotych, co stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Ogłoszeń jest zdecydowanie więcej i każdy mocno przeceniony. Więcej szczegółów poniżej.

FIAT Doblo Cargo 2011 pick up tylny lewy FIAT Doblo Cargo 2011 pick up tylny lewy fot. EurotaxGlass

Fiat Doblo Cargo

Doblo jest jednym z najpopularniejszych kombivanów na rynku. Zawdzięcza to swojej praktyczności, sporych możliwościach przewozowych i uniwersalności. Istotną rolę odgrywa również cena. Pojemność ładunkowa wynosi do 5,4 m3, a na pokład można zapakować maksymalnie aż 1005 kilogramów. Wysoki i szeroki przedział bagażowy pozwoli uczynić z wersji Cargo małego dostawczaka. Zainteresowanie modelem jest spore, więc kolejne samochody znikają niczym ciepłe bułeczki. Nie bez znaczenia są również rabaty na poziomie kilkunastu procent. Szczegóły akcji pod poniższym linkiem.

Fiat Fullback Fiat Fullback fot. Fiat

Fiat Fullback

Włoski pickup jest najmłodszym autem w ofercie Fiat Professional. Opracowany wspólnie z Japończykami model, występuje z przedłużaną lub podwójną kabiną. Zmieści do 5 pięciu osób w wygodnych warunkach i potrafi zawracać na 11,8 m. Jego ładowność wynosi tonę, a maksymalna masa przyczepy z hamulcem wynosi 3,1 t. Pod maską pracuje 2.4-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 180 koni mechanicznych. Współpracuje z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, a moment obrotowy trafia na obie osie. Bogate wyposażenie i wysoki komfort jazdy sprawiają, że Fullback to nie tylko wół roboczy, lecz również przyjazne auto na co dzień. W specjalnej ofercie, dziesiątki egzemplarzy przeceniono o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Takiej oferty nie warto bagatelizować. Szczegóły poniżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.