Jeep wyprzedaje wszystkie swoje auta. Sprawdzamy najciekawsze oferty

Tegoroczna ofensywa modelowa Jeepa może budzić uznanie. Katalog amerykańskiego producenta zawiera obecnie aż 5 modeli. Każdy z nich cechuje się wyjątkową dzielnością w terenie i szeroką paletą jednostek napędowych. Dodatkową korzyść stanowią atrakcyjne rabaty nie tylko na fabrycznie nowe auta. Możecie zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.
Jeep Renegade 2018 Jeep Renegade 2018 fot. Jeep

Jeep Renegade

Jeep przygotował specjalną akcję wyprzedażową i wraz nią stworzył stronę zawierającą kilkaset ofert samochodów z całej Polski. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala przefiltrować ogłoszenia w taki sposób, by możliwie jak najbardziej precyzyjnie dopasować się do potrzeb klienta. Jakie okazje można znaleźć?

Wybieramy województwo, wersję silnikową, wyposażeniową i zaczynamy przegląd ofert. Kompaktowych Jeepów jest 150, ale warto się pospieszyć, bo z każdym dniem okazji ubywa. Spośród ogłoszeń, które nas zainteresowały, wyłoniliśmy fabrycznie nowego Renegade'a z 2018 roku. Pod jego maską pracuje silnik o pojemności jednego litra. Dzięki doładowaniu, generuje 120 koni mechanicznych, co przekłada się na wystarczające osiągi w mieście przy zachowaniu rozsądnego apetytu na paliwo. Moment obrotowy trafia na przednią oś poprzez manualną skrzynię biegów. Na pokładzie znajdziemy szereg systemów bezpieczeństwa, a także tych podnoszących komfort codziennej eksploatacji. Cena została obniżona o kilkanaście procent.

Hennessey Jeep Grand Cherokee Trackhawk Hennessey Jeep Grand Cherokee Trackhawk fot. Hennessey

Jeep Grand Cherokee Trackhawk

Szukacie emocji za sterami SUV-a? Proszę bardzo. Pośród licznych ogłoszeń znajdujemy najmocniejszego w historii Grand Cherokee. Trackhawk ma 6,2-litrowe, benzynowe serce napędowe o mocy 710 koni mechanicznych. Zestaw uzupełnia automatyczna skrzynia biegów oraz napęd na cztery koła. Na pokładzie maksymalne wyposażenie - komplet poduszek powietrznych, mocno wyprofilowane fotele, skórzana tapicerka, czy zaawansowany system multimedialny z wydajnym nagłośnieniem. W konfiguratorze zostały zaznaczone wszystkie możliwe opcje. To wszystko ze sporym rabatem, który ofertę czyni niezwykle atrakcyjną.

Jeep Wrangler Jeep Wrangler fot. Jeep

Jeep Wrangler

Najmłodsze dziecko Jeepa też zaistniało w wyprzedażowej ofercie. Model wprowadzony w zeszłym roku może pochwalić się niebywałą dzielnością w terenie i szeroką możliwością personalizacji. Pod maską 2.2-litrowy diesel o mocy 200 koni mechanicznych. Nas interesuje wersja 3-drzwiowa w czerwonym kolorze. Egzemplarzy jest kilka, ale uwagę przyciąga samochód stojący u krakowskiego dilera. To Rubicon, więc trudniejszy off-road jest jak najbardziej wskazany. Otrzymujemy też pełne LED-owe oświetlenie, łatwą w czyszczeniu tapicerkę, podgrzewane fotele i niezłe multimedia. Całość mocno przeceniona. Ta sztuka nie będzie długo czekała na klienta.

Więcej o:
Copyright © Agora SA