Flagowy SUV Audi niedawno wszedł na rynek. Rocznik 2018 już ma nowy cennik

Lubisz luksusowe SUV-y? Audi ma teraz wyjątkową ofertę. Pierwszy w historii marki, uterenowiony model coupe dostępny jest z rabatem w wysokości rozsądnie skonfigurowanego auta kompaktowego. To oferta, jakiej nie znajdziesz u konkurencji.
Audi Q8 Audi Q8 fot. Audi

Długa lista wyposażenia standardowego

W standardowej konfiguracji bagażnik pomieści ponad 600 litrów. Ze złożonymi oparciami drugiego rzędu, przestrzeń bagażowa kryjąca się pod potężną klapą bagażnika ma 1755 litrów. Imponująca jest też lista wyposażenia standardowego:

- elektrycznie unoszona pokrywa bagażnika
- system automatycznej recyrkulacji powietrza
- autoalarm z zabezpieczeniem przed odholowaniem
- system nawigacji Audi
- tempomat z regulacją prędkości i limiterem
- kamera cofania z czujnikiem odległości
- układ mild hybrid

Audi Q8 Audi Q8 fot. Audi

Ogromne rabaty

Koniec roku to dobry moment na kupno Q8. SUV z silnikami o mocy od 231 do 340 koni mechanicznych przeceniono nawet o 70 tysięcy złotych. To nowe samochody wyprodukowane w tym roku i dostępne od ręki. Na specjalnej stronie przygotowanej przez Audi znajdują się dobrze wyposażone egzemplarze. Oferta jest bardzo przejrzysta i pozwala szybko wyszukać pożądany model.

Audi Q8 Audi Q8 fot. Filip Trusz

Luksus i wygoda

Audi Q8 dołączyło do siostrzanego modelu Q7 na samym szczycie oferty producenta z Ingolstadt. To nowy okręt flagowy marki i propozycja dla każdego, kto szuka nieprzeciętnego SUV-a. Q8 czerpie bowiem garściami z samochodów typu coupe, co w połączeniu z praktycznością Q7 daje wyjątkową mieszankę.

Ma 4,99 m długości, 2 m szerokości i 1,7 m wysokości. W porównaniu z Q7 jest więc trochę krótsze i szersze. Prawie 3 metry rozstawu osi sprawiają, że flagowy okręt oferuje przestronne wnętrze. Większe od bezpośrednich konkurentów pod względem najważniejszych wymiarów, w tym długości kabiny i dostępnej przestrzeni nad głową, przed kolanami i na wysokości barków.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.