Japończycy wprowadzili specjalną wersję swojego hitu. Czym jest Micra N-Way?

Miejski samochód wcale nie musi być nudny. Najnowszą generację Micry dobrze się prowadzi, ma atrakcyjny wygląd i oferuje dodatki, które jeszcze niedawno dostępne były w samochodach z wyższego segmentu cenowego. Mocno przeceniona wersji N-Way to propozycja dla indywidualistów.
Nissan Micra 1.0 2017 Nissan Micra 1.0 2017 fot. Nissan

Co w standardzie?

Mimo niewielkich rozmiarów Micra oferuje sporo przestrzeni dla czwórki rosłych podróżnych. Przedział pasażerski wykonano z dobrych jakościowo materiałów, a całość spasowano bez zarzutu. To też jedyny samochód w klasie z wydajnym nagłośnieniem sygnowanym przez firmę Bose. Inżynierowie opracowali unikalny system z głośnikiem umieszczonym w zagłówku fotela kierowcy. Ponadto N-Way oferuje między innymi:

- kamerę cofania z czujnikami parkowania;
- przyciemnione tylne szyby;
- czujnik zmierzchu;
- układ wspomagania ruszania pod górę;
- automatyczną klimatyzację.

Nissan Micra 1.5 dCi Nissan Micra 1.5 dCi Bartosz Gondek

Dla wymagających klientów

Paleta jednostek napędowych składa się z dopracowanych i mocnych pozycji. Pierwsza z nich to wolnossący, uchodzący za pancerny silnik o pojemności jednego litra i 71 koni mechanicznych. Nie ma skomplikowanego osprzętu, więc jego eksploatacja będzie wyjątkowo tania. Druga propozycja to doładowany motor 0.9 IG-T. Generuje 90 KM i zapewnia bardzo dobre osiągi. Ochoczo współpracuje z prawą nogą kierowcy i może poszczycić się niewielkim zapotrzebowaniem na paliwo. Ponadto Micra dostępna jest teraz z nowym cennikiem. Nissan obniżył ceny, dzięki czemu oferta na tle konkurencji przedstawia się wyjątkowo atrakcyjnie. Korzyść dla klienta może wynieść nawet 6 tysięcy złotych.

Nowa Micra

Obecne wcielenie Micry mocno namieszało w segmencie B. Japońskie auto wprowadziło sporo świeżości do gamy modelowej Nissana. Już z daleka przyciąga dziesiątki spojrzeń atrakcyjną sylwetką. Zgrabne nadwozie dostępne jest teraz z w limitowanej specyfikacji N-Way. Wyróżnia się nowymi kolorami nadwozia, a także bogatym wyposażeniem z zakresu komfortu i bezpieczeństwa.

Więcej o: