Nowy rozdział w historii marki. To obecnie najważniejsze auto w gamie Mitsubishi

Koncern słynący z dopracowanych napędów na cztery koła i aut startujących w rajdach WRC ma też inne oblicze. Do oferty wprowadził niedawno SUV-a innego niż wszystkie. Eclipse Cross jest teraz dostępny w nowej, bardzo atrakcyjnej cenie. Producent przygotował ofertę dla przedsiębiorców, w której obniżył cenę auta o VAT.
Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross Bartosz Gondek

Bogate wyposażenie w standardzie

Poza atrakcyjną stylizacją, Eclipse Cross oferuje również dopracowane wnętrze. Gwarantuje pasażerom sporo przestrzeni w dwóch rzędach, a także wiele udogodnień podnoszących komfort i bezpieczeństwo codziennej eksploatacji. Już w standardzie znajdziemy:

- automatyczną klimatyzację
- tempomat
- centralny zamek sterowany pilotem
- elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne
- kolumnę kierownicy regulowaną w dwóch płaszczyznach
- przesuwną kanapę z oparciem regulowanym w zakresie kilkunastu stopni

Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross materiały prasowe

Mitsubishi Eclipse Cross

Zbudowano go na wzmocnionej i skróconej platformie Outlandera. W zawieszeniu zastosowano kolumny McPhersona i tylną oś wielowahaczową. Jego nadwozie mierzy 441 centymetrów długości, 181 szerokości i 169 wysokości. Rozstaw osi wynosi 267 cm. Eclipse jest pierwszym modelem Mitsubishi w Europie, który wyposażono w pełni LED-owe światła. Auto ma też charakterystyczny, ścięty tył, co ma nawiązywać do sportowych samochodów coupe.

Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross materiały prasowe

Mocny silnik i rabaty

Pod maską Mitsubishi pracuje mocna jednostka napędowa o mocy 163 koni mechanicznych. Sprzężona z manualną lub bezstopniową przekładnią zapewnia bardzo dobre osiągi i dość niskie zużycie paliwa. Auto bez kompleksów rywalizuje o dominację w bardzo mocnym segmencie.

Ten jeden z najciekawszych SUV-ów na rynku jest teraz dostępny z dużym rabatem. Suma korzyści w przypadku wersji wyposażenia Invite wynosi nawet 13 tys. zł. Dodatkowo klient może liczyć na rabat 1000 zł, jeśli zdecyduje się na wykupienie ubezpieczenia PZU 3,8%.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.